3 tajomstvá
úspechu v podnikaní

Príďte na konferenciu HCA Slovakia a získajte rady a tipy od úspešných majiteľov,
ktoré môžu nakopnúť vaše podnikanie k lepším výsledkom.

XX. Konferencia HCA Slovakia

Aké sú tajomstvá úspechu v podnikaní?

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako zabezpečiť pre svoju firmu a jej ľudí dobrú budúcnosť? Ako udržať trvalý nárast firmy? Prudký nárast, teda expanzia, je dôkazom mimoriadnej schopnosti predvídať, plánovať, riadiť, koordinovať a dosahovať tie správne ciele. Bez ohľadu na to, ako dobre sa vám darí dnes, situácia sa vždy môže rýchlo zmeniť. Žijeme a podnikáme v časoch, kde jedinou istotou je neistota. Majiteľ firmy, ktorý na budúcnosť nie je pripravený, ju nemusí prežiť.

V HCA Slovakia máme dve jednoduché zásady: uč sa od tých najšikovnejších a nevymýšľaj teplú vodu. V tomto duchu pre vás organizujeme v poradí už XX. Konferenciu HCA Slovakia, ktorá sa bude konať 24. septembra 2024. Bude sa na nej hovoriť len o tom, čo potrebujete na to, aby ste so svojou firmou úspešne zvládli prichádzajúcu budúcnosť.

XX. Konferencia HCA Slovakia
3 tajomstvá úspechu v podnikaní

Vystupujúcimi sú slovenskí podnikatelia, ktorých spája jedna vec - všetci toho v živote veľa dokázali a zvládli problémy, pred ktorými by väčšina ľudí utiekla. Stálo ich veľa potu a úsilia, množstvo peňazí a často aj veľa bezsenných nocí a vrások na čele, pokiaľ si uvedomili, že podnikanie pozostáva zo zopár kľúčových bodov úspechu, ktorých sa dnes držia zubami-nechtami. Už vedia, čo sa má robiť a čo sa nesmie. Prezradia vám niečo, čo sa nedá nikde inde kúpiť, čo vám nikto z konkurencie neprezradí. Konferencia je určená pre majiteľov, výkonných riaditeľov a TOP manažérov firiem.

Prečo sa zúčastniť konferencie?

01

Načerpáte energiu do ďalšieho rozvoja a rastu vašej firmy

Na každej konferencii HCA Slovakia, okrem skvelých tipov ako zlepšiť podnikanie, načerpáte aj množstvo pozitívnej energie.

02

Skúsení a vysoko kompetentní podnikatelia a manažéri

Vystupujúcimi budú majitelia úspešných firiem a skúsení konzultanti z HCA. Stretnete sa s podnikateľmi, ktorí riešia podobné problémy ako vy a môžu vás inšpirovať.

03

Poznáte iné uhly pohľadu na riešenie podobných problémov


Niekedy stačí iba jedna veta, jedno slovo, ktoré vám doposiaľ chýbalo a môže vás posunúť na míle ďaleko vo vašom podnikaní.

04

Máte možnosť získať skvelé obchodné kontakty

Účastníkmi konferencie sú majitelia firiem spoločne s kľúčovými manažérmi. Máte možnosť získať tu nových obchodných partnerov.


Témy konferencie

 • Akých zásad sa v živote vystupujúci držia?
 • Ako robiť veci dobre a čomu sa určite vyhnúť?
 • Čo je príčinou úspechu ich podnikania?
 • Čo im pomohlo v ťažkých chvíľach v podnikaní?
 • Ako neustále zvyšovať predaj a zvyšovať tržby?
 • Ako vytvárať rezervy a zabezpečiť ziskovosť?
 • Aké majú zásady pri práci s financiami?
 • Ako niekoľko násobne zvýšiť výkon firmy?
 • Ako si vedia udržať a motivovať schopných ľudí?
 • Ako rýchlo zvýšiť výkon marketingu?
 • Aké zmeny je potrebné urobiť v komunikácii so zákazníkmi?
 • Ktoré reklamné aktivity prinášajú efekt a je výhodné ich v súčasnosti použiť?
 • Ako úvahy majiteľa ovplyvňujú organizáciu?
 • Čo musí robiť vedenie firmy, aby udržalo trvalý rast?

Kto bude prednášať?

Ing. Ladislav Pavlík

Ladislav Pavlík

LADISLAV PAVLÍK je zakladateľom a prezidentom najúspešnejšej školy manažmentu na Slovensku, HCA Slovakia, s.r.o., ktorá vyškolila tisíce podnikateľov. Vychoval tím špecialistov, prednášateľov a koučov, ktorí pomáhajú podnikateľom získať tú slobodu, kvôli ktorej začali kedysi podnikať.
Je spolumajiteľom vydavateľstva ALERT, ktoré vydáva jedinečné knihy životných skúseností úspešných slovenských majiteľov firiem a časopis Úspešní manažéri. Je autorom knihy „O mojom živote nebudú rozhodovať iní “ a spoluautorom knihy
„Kľúč k úspešnej firme“.

Heimo Bucerius

Heimo Bucerius

HEIMO BUCERIUS je podnikateľom, majiteľom firmy, profesionálnym konzultantom a investičným špecialistom po štúdiu architektúry na Karlsruhe Institute of Technology a profesionálnom tréningu v Hubbardovom systéme manažmentu.
Pán Bucerius bol spoluzakladateľom konzultačnej spoločnosti IDEE+GELD, ktorá bola magazínom €uro vyhlásená za jednu z 25 najlepších finančno-poradenských spoločností v Nemecku, a zakladateľom firmy Konzept+Grundbesitz GmbH, realitnej investičnej spoločnosti.

Fritz Spohn

Fritz Spohn


FRITZ SPOHN je podnikateľ, business kouč a motivátor z mesta Luzern v strednom Švajčiarsku.
Je špecialistom na vnútro firemnú motiváciu, zadávanie a dosahovanie cieľov, manažment predaja a marketingové stratégie.
S vyše tridsiatimi rokmi skúseností s manažérskou a administratívnou technológiou L. Rona Hubbarda, pán Spohn a jeho firma pomohli vyše dvanásťtisíc manažérom z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a Spojených štátov.

Marc de Turck

Marc de Turck

MARC DE TURCK je medzinárodne uznávaný expert v oblasti práce s ľuďmi, medziľudských vzťahov, firemnej stratégie a komunikácie. Pracoval na vládnych projektoch a vo veľkých nadnárodných spoločnostiach.
Spolupracoval s firmami Andersen Consulting Brussels, EUN, Coca-Cola, Euromarket, Overgaz, ING a mnohými ďalšími. Robil projekty v Číne, Belgicku, Francúzsku, USA, Rakúsku a Maďarsku.
Hovorí po rusky, anglicky, francúzsky, nemecky, mandarínskou čínštinou a bulharsky.


Program konferencie

Koho si na konferencii môžete vypočuť?

Príďte si vypočuť skúsenosti a praktické tipy od majiteľov firiem, ktorí svoje firmy doviedli k veľkému úspechu.

Ako modernizovať firmu napriek nepriaznivej situácii na trhu

Výrobná firma so 70 ročnou tradíciou prešla vývojom od malej stolárskej dielne, až k lídrovi na trhu vo svojom segmente. Riaditeľ pre vývoj Ľubomír Kunaj vo svojom vystúpení na konferencii bude hovoriť o tom, na akých základoch vybudovali silnú značku, ako im pomáha organizačný systém v stabilnom rozvoji firmy, ako zabezpečiť expanziu a modernizovať technológie aj napriek nepriaznivým vplyvom okolia, či ako vďaka skvelým PR aktivitám získavať zákazníkov.

 • Ľubomír Kunaj
 • Stolárstvo u Kunaja, s.r.o.

Ako pomocou digitalizácie zvýšiť výkon firmy

Dostať pod kontrolu kreatívne reklamné prostredie a vytvoriť funkčný systém si žiada nemalú dávku organizačných schopností. Zakladateľ a majiteľ firmy Jakub Čech sa vo svojom príspevku podelí o skúsenosti, ako do firmy zaviesť a rozbehnúť digitálne štatistiky, ako rozbehnúť a viesť obchodné tímy a ako čeliť moderným technologickým výzvam.

 • Jakub Čech
 • daren & curtis, s.r.o

Ako zmeniť expanziu na trvalý úspech

Prudký nárast, teda expanzia, je dôkazom mimoriadnej schopnosti majiteľa predvídať, plánovať, riadiť, koordinovať a dosahovať tie správne ciele. Avšak dostať firmu hore a potom ju tam aj udržať dokáže len zopár výnimočných manažérov. Zakladateľ a prezident spoločnosti Ladislav Pavlík bude na konferencii hovoriť o hlavných zásadách v čase prudkého nárastu a o tom, čo je potrebné urobiť a čoho sa vyvarovať, aby sa želaný rast nezmenil na katastrofu.

 • Ladislav Pavlík
 • HCA Slovakia, s.r.o.

Ako znásobiť výsledky firmy v krátkom čase

Za raketovým rastom firmy Weltfit stojí jej zakladateľ Andrej Medveď, ktorému sa v priebehu pár rokov podarilo zvýšiť obrat firmy z nuly na niekoľko miliónov. Na konferencii bude okrem iného hovoriť o tom, ako sa preklopiť z garážovej firmy na firmu so systémom, ako delegovať právomoci podriadeným, či ako vytvárať neustále sa vracajúcu zákaznícku komunitu prostredníctvom skvelého PR.

 • Andrej Medveď
 • Weltfit, s.r.o.

Zásady úspešného e-commerce a expanzia do zahraničia

Dynamicky rastúci e-commerce sektor si žiada schopnosť rýchlo sa prispôsobovať trhu a tú, zakladateľ a majiteľ firmy Jakub Uderman má na rozdávanie. Vo svojom vystúpení na konferencii bude hovoriť o tom, ako vybudovať a rozvinúť medzinárodnú značku, ako stabilizovať rýchlo rastúci dynamický tím, ako rozbehnúť e-shop v cudzích krajinách, či ako správne vyberať sortiment, vyriešiť logistiku, marketing a spočítať si, či to celé dáva aj biznisový zmysel.

 • Jakub Uderman
 • UDERMAN s.r.o.

Ako pracovať so stálymi zákazníkmi

Najväčšou výzvou pre majiteľa firmy nebýva to, aby jeho zákazník urobil prvú objednávku, ale aby sa neustále znovu vracal. Zákaznícka lojalita je v dnešných časoch veľmi cenná vec, lebo operujeme na globalizovanom trhu, konkurencie je v každom odvetví veľa a cenové vojny sú často na dennom poriadku. Skúsený konzultant a obchodník Radoslav Gibala sa na konferencii podelí o svoje skúsenosti, ako dosiahnuť to, aby sa klient stal verným a nebehal od jedného dodávateľa k druhému.

 • Radoslav Gibala
 • HCA Slovakia, s.r.o.

Ako viesť a udržať tých najlepších ľudí vo firme

Práca s ľuďmi patrí medzi strategické oblasti každej firmy. Zakladateľ a spolumajiteľ Martin Cibulka bude na konferencii hovoriť o tom, ako sa im darí udržať dobrých ľudí vo firme, či je v súčasnosti postačujúca motivácia peniazmi, ako nastaviť korektné vzťahy so spoločníkmi, ako zabezpečiť stabilitu firmy napriek veľkej expanzii, či ako rozbehnúť a udržať veľký rast firmy.

 • Martin Cibulka
 • NetSpace s.r.o.
Prihláška na službu

Už iba krok Vás delí od cenných informácií pre Váš ďalší kariérny aj životný rast.

Trvanie:
1 deň (9:00 - 18:00)

Najbližšie termíny:
24.9.2024 (Hotel Grand Vígľaš)

Prednášajúci:
rôzni

Služba je určená pre:
majiteľov, výkonných riaditeľov a manažérov firiem

Cena:

499,- €

bez DPH