Poznajte silné a slabé stránky vašej firmy

Či sa vám teraz darí viac alebo menej, vždy môžete byť úspešnejší. Úspech nemusíte zaplatiť stresom, stratou zdravia, alebo rodiny. Znakom inteligencie človeka je schopnosť nájsť a zaoberať sa vecami, ktoré zlepšujú alebo zhoršujú jeho celkové prežitie. Môžete prísť na mnohé veci vlastnou skúsenosťou a pozorovaním. Ale môže to trvať roky pokiaľ si isté veci uvedomíte a zmeníte.

Jedna vec je istá: keby ste poznali pravé príčiny problémov svojej firmy, už by ste ich zmenili. Nik by neponechal bez zmeny veci, ktoré ho trápia, ak ich skutočne pozná. Tento test je postavený na základe princípov, podľa ktorých dobre funguje viac ako 200 000 firiem na celom svete. Tento systém práce úspešne používajú stovky spoločností aj v Slovenskej republike.

Čo dostanem?

Identifikujte problémové oblasti firmy

My vieme ako sa pýtať, aby ste vy mohli pre seba nájsť silné a slabé stránky svojej firmy. Vy dobre poznáte svoju firmu a určite chcete, aby sa jej darilo ešte lepšie. Buďte preto maximálne úprimný a náročný pri odpovediach. Aby bol test čo najpresnejší a pomohol čo najlepšie identifikovať situáciu v rôznych častiach firmy, je nutné vyplniť pomerne vysoký počet odpovedí.

Test do istej miery odstraňuje bežnú firemnú slepotu, ktorá je následkom mnohoročnej rutinnej práce. Otázky sú šité na telo, sú vysoko profesionálne a pritom nie sú komplikované. Keďže autor testu, osobne zaviedol množstvo systémov riadenia do desiatok úspešných firiem, tak sú tieto otázky vysoko praktické a všetky veľmi dôležité. Test je zostavený tak, že je vhodný pre väčšinu organizácií, ktoré fungujú na Slovensku.

Vyplnením tejto analýzy získate:

Presný prehľad oblastí, v ktorých je vaša firma silná

Prehľad oblasti, ktoré môžu firme vylomiť krk a ani o tom neviete

Podrobný grafický výstup a odporúčania na zlepšenie

Autor testu:

Ladislav Pavlík

Prezident a prednášateľ HCA Slovakia

Od roku 1991 až do roku 2000 bol spolumajiteľ úspešnej firmy, ktorá mala 120 zamestnancov a 5 pobočiek na území SR. Od roku 1997 sa venuje vzdelávaniu, jeho prednášky o manažmente, medziľudských vzťahoch, komunikácie, riešenie stresu a zorganizovaní firmy, absolvovalo viac ako 5500 manažérov firiem.

Chcete zlepšiť svoju firmu?

Vyplňte analýzu firmy


Dohodnite si bezplatnú konzultáciu


Zlepšite svoju firmu a užívajte si ju


Vyplňte vaše údaje

Urobte si test firmy

Po vyplnení testu vám zašleme na vašu e-mailovú adresu výsledok v grafickej podobe. Ak by ste mali záujem o osobnú analýzu vašej firmy, ak by ste chceli ešte viac informácií, požiadajte o bezplatnú schôdzku a analýzu s naším konzultantom.

Vyplnením tejto analýzy získate:

Presný prehľad oblastí, v ktorých je vaša firma silná

Prehľad oblasti, ktoré môžu firme vylomiť krk a ani o tom neviete

Podrobný grafický výstup a odporúčania na zlepšenie

Referencie klientov

Čo hovoria naši absolventi?

Pozrite si výsledky aké dosiahli absolventi našich školení. 96% z nich, pripisuje nárast ich podnikania práve vedomostiam z našich školení.

Myslím, že prínos HCA Slovakia je pre Slovensko nevyčísliteľný. Ak si predstavím, čo spôsobilo vzdelávanie v HCA pre našu firmu, potom v rámci Slovenska je to obrovský prínos, ktorý pozdvihol podnikanie v tejto krajine. Zlepšujete fungovanie organizácii, v ktorých pracuje nemalé množstvo ľudí a hlavne týmto ľuďom ste zlepšili ich život. Škoda len, že títo ľudia o tom vedia tak málo. Myslím, že žiadna škola mi nedala tak dôležité informácie.

 • Ing. Vladimír Vaško, GVP s.r.o.
 • Humenné

Dnešná doba sa veľmi rýchlo mení a kto sa na zmeny nepripravuje, bude to mať veľmi ťažké. Preto sa treba neustále vzdelávať. V HCA Slovakia sme našli funkčné spôsoby, ako rýchlo napredovať.

 • Ján Antal, Agglu Int., s.r.o.
 • Turčianske Teplice

Mne ako majiteľovi aj celej našej firme dalo štúdium v HCA Slovakia veľmi veľa. Najviac oceňujem pravdivé a rýchlo použiteľné informácie. Stačí prísť, naštudovať, zaviesť ich do praxe a výsledky sa dostavia. Vďaka štúdiu sa zvýšila naša tvorivosť a celá firma sa zrýchlila a zlepšila.

 • Peter Vanka, ORIN Slovakia, s.r.o.
 • Zvolen

Dobrý podnikateľ by mal poznať ľudí, mal by vedieť, ako myslia a prečo sa správajú tak, ako sa správajú. Preto by som všetkým podnikateľom odporúčal, aby sa zlepšovali a študovali v HCA Slovakia. Vďaka tomu sa bude lepšie dariť nielen ich firme, ale aj rodine a celej spoločnosti.

 • Michal Homza, PSS SVIDNÍK, a.s.
 • Svidník

Akonáhle som začal študovať v HCA Slovakia, naučil som sa odovzdávať prácu druhým, ktorí to boli zrazu schopní robiť rovnako dobre – ak nie lepšie – ako ja. Firma začala znovu rásť a naše myšlienky sa začali rýchlo a masívne šíriť.

 • Marek Pitoňák, VEGAS Group s.r.o.
 • Poprad

Mojou prvou zásadou je byť o krok pred konkurenciou vďaka správnym informáciám. V našej firme si vždy rýchlo otestujeme, či niečo naozaj funguje alebo nie. A spolupráca s HCA Slovakia funguje. Z mojej skúsenosti sa preto oplatí študovať.

 • Marián Vysoký, AV GAST, s.r.o.
 • Košice

V roku 2011 sa moja firma rozrástla a organizačne som ju nezvládal. Vtedy som sa dostal na seminár HCA Slovakia. V priebehu roka som jednu oblasť vo firme za druhou dal do poriadku. Výkon firmy sa strojnásobil a ja mám viac času na rodinu a koníčky. Preto školenia od HCA Slovakia vrelo odporúčam.

 • Milan Paprčka, CBS spol, s.r.o.
 • Kynceľová

Školenie v HCA Slovakia sa nám veľmi osvedčilo. Naši ľudia presne vedia, čo a ako vo firme funguje, sú viac samostatní a viac sa stotožňujú s našimi cieľmi. Je jedno, čo človek robí, ale mal by sa vždy vzdelávať, lebo potom sa mu pracuje ľahšie a lepšie.

 • Michal Dobrota, L & M interiér, s.r.o.
 • Banská Bystrica

Podnikateľ musí mať prirodzenú autoritu, veľké schopnosti a ľudí, ktorí ho pre tieto schopnosti rešpektujú. Naučiť sa riadiť ľudí je možné a netreba vymýšľať teplú vodu. O tom som veľa študoval a mnoho sa aj naučil hlavne v HCA Slovakia.

 • Ľuboš Regec, TIS Slovakia, s.r.o.
 • Stará Ľubovňa

My sme mali to šťastie, že sme mohli využiť služby HCA Slovakia už pred rokmi. Strašne nás to posunulo dopredu a zmenilo naše rozmýšľanie a pohľad na podnikanie ako také. Všetko sme znásobili minimálne dvojnásobne. Počet zamestnancov, príjem, zisk atď. Mne ako osobe sa zmenil život a želal by som to každému z vás. Bol som niekoľko rokov po veľmi, veľmi ťažkej autohavárií, ktorú som si zapríčinil sám a moje uzdravovanie nastalo aj vďaka ziskom zo školení, ktoré som absolvoval v HCA.

 • Marián GERBOC, GVP, s.r.o.
 • Humenné

Žiadny titul nie je zárukou toho, že sa človek v podnikaní uchytí, iba praktické vedomosti. V HCA Slovakia takéto vedomosti existujú v oblasti obchodu, manažmentu aj výberu ľudí. Preto tam odporúčam študovať.

 • Róbert Zagyi, MARKÍZY, s.r.o.
 • Rimavská Sobota

Chcete mať samostatne fungujúcu firmu?

Prihláste sa na prednášku pre majiteľov firiem
AKO RIADIŤ A MOTIVOVAŤ ĽUDÍ.

Dozviete sa:

 • Mám úspešnú firmu, no neviem ako ďalej.
 • Ako motivovať vyhorených ľudí?
 • Päť životne dôležitých fáz v podnikaní.
 • Ako si vychovať výborného riaditeľa?
 • Ako delegovať prácu podriadeným?
 • Firma rýchlo rastie, hrozí, že ma to prevalcuje.

Prednáška trvá 3 hodiny a je úplne ZDARMA.
Získate DARČEK • 10 smrteľných hriechov šéfa.

Ako riadiť a motivovať ľudí

My v HCA Slovakia vieme, že vaším cieľom je mať samostatne fungujúcu a ziskovú firmu.

Chcete byť lídrom, ktorý je bohatý a má dosť času pre seba a na rodinu. Buďte vzorom úspešného podnikateľa, ktorý má rešpekt a uznanie okolia. Vychovajte si vo firme ľudí, ktorí sú lojálni, samostatne pracujú a kryjú vám chrbát, aj keď tam nie ste.

Ak firmu neriadite správne, rastie veľmi pomaly. Výkonných ľudí je v nej málo a preto musíte všetko robiť vy. Chceli by ste odovzdať niektoré povinnosti druhým, ale nedarí sa vám nájsť schopných ľudí. Preto vo firme trávite veľa času a aj tak máte pocit, že je málo zisková.

My v HCA Slovakia sme presvedčení, že pracujete veľmi tvrdo na tom, aby sa vašej firme darilo a patrila medzi špičku. Zaslúžite si byť uznávaným podnikateľom, ktorý je mienkotvorný pre ostatných. Ako majiteľ denne riešite množstvo problémov a všetko končí na vašich pleciach. Niekedy to vedie k stresu, hnevu a nervozite. Často to vidíme aj v iných firmách. Preto už 20 rokov pomáhame majiteľom firiem, aby znovu získali slobodu, kvôli ktorej začali podnikať. Vyškolili sme viac ako 15.000 podnikateľov a zorganizovali sme vyše 3.000 školení.

 

Vyplňte analýzu firmy


Dohodnite si bezplatnú konzultáciu


Zlepšite svoju firmu a užívajte si ju