Praktická škola manažmentu pre majiteľov

Žiadne nudné teórie, iba praktické údaje, ktoré môžete ihneď použiť na zlepšenie firmy.

„Naším účelom je pomôcť klientom zlepšiť svoje podnikanie a vniesť úspech, zisk a etiku do pracovného aj súkromného života.“

Škola manažmentu L. Rona Hubbarda – HCA Slovakia

je súčasťou celosvetovej siete škôl Hubbard College of Administration s centrálou v Los Angeles. Tie isté informácie úspešne učíme na Taiwane, Austrálii, USA, Taliansku, Rusku, Španielsku či v Izraeli. Na Slovensku pôsobíme od roku 2001 v Bratislave, Nitre, Zvolene a Košiciach.

Poskytujeme to najdôležitejšie, na čom je postavený manažment.

Pomôžeme vám rýchlo sa zorientovať, správne sa rozhodnúť a úspešne konať. Sme známi ako odborníci na efektivitu a prácu s ľuďmi. Dávame vám istotu v tom, čo robíte dobre, istotu, že bez problémov zvládnete svoju prácu a rast svojej firmy.

Naše školenia sú jasné, zrozumiteľné a overené v praxi.

Sú určené pre tých, čo hľadajú informácie, ktoré sú použiteľné v reálnom živote. Našimi klientmi sú malé, stredné a veľké firmy zo všetkých odvetví. Vyberáme si takých klientov, ktorí nestratili chuť víťaziť, vieru vo svoje sily a pre ktorých hodnoty ako česť, poctivosť a slušnosť v podnikaní nie sú iba prázdne frázy.

Každý pracovník našej školy chápe svoju prácu ako poslanie pomôcť takýmto podnikateľom a manažérom, a tým aj celej našej spoločnosti pri vytváraní lepšieho podnikateľského života.