Aké sú tvoje ciele?

Chceš v živote nové výzvy? Chceš byť vzorom a inšpiráciou pre iných?

Stagnuješ a chceš ešte niečo dokázať? Nebaví ťa práca, ktorú práve robíš? Chceš pomáhať ľuďom a zaujíma ťa manažment? Ak ťa to oslovilo a chceš pracovať v kolektíve, ktorý ťa bude podporovať, ak si aj ty oporou pre druhých a rád pomáhaš iným, KONTAKTUJ NÁS!   

Ak sa práve rozhoduješ, ako sa ďalej profesionálne uplatniť a hľadáš prácu, ktorá ťa bude napĺňať a posúvať vpred, pošli svoj životopis a pohovoríme si o cieľoch, predstavách a možnostiach ich naplnenia.

Pracuj na sebe, vzdelávaj sa a staň sa súčasťou tímu odborníkov na manažment.

Každý v HCA Slovakia má možnosť profesionálne rásť. Tvrdou prácou na sebe sa môžeš stať kompetentným odborníkom v oblasti manažmentu. Ak máš chuť učiť sa a tvrdo na sebe pracovať, u nás budeš mať veľa možností ako svoj potenciál využiť. V HCA Slovakia sa nudiť určite nebudeš. Neustále napredujeme a pracujeme na nových projektoch a cieľoch. To, čo sľúbime, vždy dodržíme a vieme oceniť schopných ľudí. Ponúkame ti priateľské vzťahy, stabilitu, korektnosť a veľa zábavy. 

Ak budeš mať prácu, kde si nielen dobre zarobíš, ale budeš vedieť skutočne pomôcť ľuďom, tvoj život dostane nový zmysel. Každý človek chce byť užitočný a získať úctu okolia. A to pre pracovníkov HCA Slovakia platí na 100 %. Ak ťa dnešná práca už nudí, ak si dosiahol svoj strop alebo máš pocit, že stagnuješ a máš chuť učiť sa nové veci, pošli svoj životopis.

Aké pracovné pozície máme aktuálne voľné?

Regionálny obchodník

Do nášho obchodného tímu hľadáme obchodníka, ktorý bude predávať semináre, kurzy a koučingy majiteľom firiem a stane sa úspešným poradcom v oblasti riadenia firmy.

Koordinátor/ka

Budeš dôležitou súčasťou obchodného tímu. Hlavnou náplňou práce je dohadovanie stretnutí pre obchodníka. 80% tvojho pracovného času bude tvoriť telefonovanie.

Kouč / Prednášateľ

Koučom/ prednášateľom sa môže stať každý, kto sa bude veľa učiť a pracovať na sebe. Aby si bol skvelým koučom/prednášateľom, musíš byť najprv dobrým obchodníkom.


Pomáhame firmám rásť...

+20

Rokov vzdelávame k poctivému a úspešnému podnikaniu


+50

Kurzov a seminárov, ktoré poskytujú spektrum vedomostí pre manažéra firmy


+40 000

Manažérov absolvovalo naše tréningy a školenia


96%

Absolventov pripisuje rozvoj ich podnikania vzdelávaniu u nás.


Aké sú vaše nasledujúce kroky?

Pošli svoj životopis

Svoj životopis pošli na e-mail: praca@skolamanazmentu.sk


 

Absolvuj pracovný pohovor

Ohľadom pohovoru ťa budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.


 

Užívaj si prácu snov

Ak si človekom, čo rád pomáha ľudom, chce sa učiť a si kolektívnym hráčom, v HCA Slovakia sa ti bude páčiť.

20 ročné skúsenosti s koučingom a tréningom manažérov sú zárukou riešenia na mieru

Naše služby sú rozdelené do 7 špecializovaných oblastí: plánovanie a stratégia, organizácia práce a personalistika, riadenie obchodu, firemné financie, nastavenie výrobných procesov, efektivita a kvalita práce, PR a marketing. Získate fungujúci firemný systém, tak aby vaša firma skvele fungovala i bez prítomnosti majiteľa.

Bez ohľadu na to, či chcete zlepšiť iba vybranú časť firmy alebo kompletne na staviť firemný systém a systém organizácie práce: Sme vašim flexibilným a spoľahlivým partnerom.

 • Viac ako 20 rokov skúseností s koučingom a tréningom manažérov
 • Tréningy a školenia absolvovalo viac ako 40 000 majiteľov a manažérov
 • Vyše 500 implementovaných organizačných systémov práce
 • Komplexný a ucelený systém na riadenie firmy a ľudí
 • 15-členný tím odborníkov, ktorí sú špecializovaní na jednotlivé oblasti

Bezplatná prednáška pre majiteľov

Chceš vedieť ako prebiehajú naše školenia?

Príď sa pozrieť na bezplatnú prednášku
AKO RIADIŤ FIRMU A MOTIVOVAŤ ĽUDÍ

Dozvieš sa:

 • Ako motivovať vyhorených ľudí?
 • Päť životne dôležitých fáz v podnikaní.
 • Ako si vychovať výborného riaditeľa?
 • Ako delegovať prácu podriadeným?
 • Ako dostať firmu pod kontrolu?
 • Firma rýchlo rastie, hrozí, že ma to prevalcuje.
Ako riadiť a motivovať ľudí
Referencie klientov

Čo hovoria naši absolventi?

Pozrite si výsledky aké dosiahli absolventi našich školení. 96% z nich, pripisuje nárast ich podnikania práve vedomostiam z našich školení.

Myslím, že prínos HCA Slovakia je pre Slovensko nevyčísliteľný. Ak si predstavím, čo spôsobilo vzdelávanie v HCA pre našu firmu, potom v rámci Slovenska je to obrovský prínos, ktorý pozdvihol podnikanie v tejto krajine. Zlepšujete fungovanie organizácii, v ktorých pracuje nemalé množstvo ľudí a hlavne týmto ľuďom ste zlepšili ich život. Škoda len, že títo ľudia o tom vedia tak málo. Myslím, že žiadna škola mi nedala tak dôležité informácie.

 • Ing. Vladimír Vaško, GVP s.r.o.
 • Humenné

Dnešná doba sa veľmi rýchlo mení a kto sa na zmeny nepripravuje, bude to mať veľmi ťažké. Preto sa treba neustále vzdelávať. V HCA Slovakia sme našli funkčné spôsoby, ako rýchlo napredovať.

 • Ján Antal, Agglu Int., s.r.o.
 • Turčianske Teplice

Mne ako majiteľovi aj celej našej firme dalo štúdium v HCA Slovakia veľmi veľa. Najviac oceňujem pravdivé a rýchlo použiteľné informácie. Stačí prísť, naštudovať, zaviesť ich do praxe a výsledky sa dostavia. Vďaka štúdiu sa zvýšila naša tvorivosť a celá firma sa zrýchlila a zlepšila.

 • Peter Vanka, ORIN Slovakia, s.r.o.
 • Zvolen

Dobrý podnikateľ by mal poznať ľudí, mal by vedieť, ako myslia a prečo sa správajú tak, ako sa správajú. Preto by som všetkým podnikateľom odporúčal, aby sa zlepšovali a študovali v HCA Slovakia. Vďaka tomu sa bude lepšie dariť nielen ich firme, ale aj rodine a celej spoločnosti.

 • Michal Homza, PSS SVIDNÍK, a.s.
 • Svidník

Akonáhle som začal študovať v HCA Slovakia, naučil som sa odovzdávať prácu druhým, ktorí to boli zrazu schopní robiť rovnako dobre – ak nie lepšie – ako ja. Firma začala znovu rásť a naše myšlienky sa začali rýchlo a masívne šíriť.

 • Marek Pitoňák, VEGAS Group s.r.o.
 • Poprad

Mojou prvou zásadou je byť o krok pred konkurenciou vďaka správnym informáciám. V našej firme si vždy rýchlo otestujeme, či niečo naozaj funguje alebo nie. A spolupráca s HCA Slovakia funguje. Z mojej skúsenosti sa preto oplatí študovať.

 • Marián Vysoký, AV GAST, s.r.o.
 • Košice

V roku 2011 sa moja firma rozrástla a organizačne som ju nezvládal. Vtedy som sa dostal na seminár HCA Slovakia. V priebehu roka som jednu oblasť vo firme za druhou dal do poriadku. Výkon firmy sa strojnásobil a ja mám viac času na rodinu a koníčky. Preto školenia od HCA Slovakia vrelo odporúčam.

 • Milan Paprčka, CBS spol, s.r.o.
 • Kynceľová

Školenie v HCA Slovakia sa nám veľmi osvedčilo. Naši ľudia presne vedia, čo a ako vo firme funguje, sú viac samostatní a viac sa stotožňujú s našimi cieľmi. Je jedno, čo človek robí, ale mal by sa vždy vzdelávať, lebo potom sa mu pracuje ľahšie a lepšie.

 • Michal Dobrota, L & M interiér, s.r.o.
 • Banská Bystrica

Podnikateľ musí mať prirodzenú autoritu, veľké schopnosti a ľudí, ktorí ho pre tieto schopnosti rešpektujú. Naučiť sa riadiť ľudí je možné a netreba vymýšľať teplú vodu. O tom som veľa študoval a mnoho sa aj naučil hlavne v HCA Slovakia.

 • Ľuboš Regec, TIS Slovakia, s.r.o.
 • Stará Ľubovňa

My sme mali to šťastie, že sme mohli využiť služby HCA Slovakia už pred rokmi. Strašne nás to posunulo dopredu a zmenilo naše rozmýšľanie a pohľad na podnikanie ako také. Všetko sme znásobili minimálne dvojnásobne. Počet zamestnancov, príjem, zisk atď. Mne ako osobe sa zmenil život a želal by som to každému z vás. Bol som niekoľko rokov po veľmi, veľmi ťažkej autohavárií, ktorú som si zapríčinil sám a moje uzdravovanie nastalo aj vďaka ziskom zo školení, ktoré som absolvoval v HCA.

 • Marián GERBOC, GVP, s.r.o.
 • Humenné

Žiadny titul nie je zárukou toho, že sa človek v podnikaní uchytí, iba praktické vedomosti. V HCA Slovakia takéto vedomosti existujú v oblasti obchodu, manažmentu aj výberu ľudí. Preto tam odporúčam študovať.

 • Róbert Zagyi, MARKÍZY, s.r.o.
 • Rimavská Sobota
O našej škole
HCA Slovakia

Úspešné podnikanie

My v HCA Slovakia vieme, že vaším cieľom je mať samostatne fungujúcu a ziskovú firmu. Chcete byť lídrom, ktorý je bohatý a má dosť času pre seba a na rodinu. Buďte vzorom úspešného podnikateľa, ktorý má rešpekt a uznanie okolia. Vychovajte si vo firme ľudí, ktorí sú lojálni, samostatne pracujú a kryjú vám chrbát, aj keď tam nie ste.

Ak firmu neriadite správne, rastie veľmi pomaly. Výkonných ľudí je v nej málo a preto musíte všetko robiť vy. Chceli by ste odovzdať niektoré povinnosti druhým, ale nedarí sa vám nájsť schopných ľudí. Preto vo firme trávite veľa času a aj tak máte pocit, že je málo zisková.

Sloboda v podnikaní

My v HCA Slovakia sme presvedčení, že pracujete veľmi tvrdo na tom, aby sa vašej firme darilo a patrila medzi špičku. Zaslúžite si byť uznávaným podnikateľom, ktorý je mienkotvorný pre ostatných.

Ako majiteľ denne riešite množstvo problémov a všetko končí na vašich pleciach. Niekedy to vedie k stresu, hnevu a nervozite. Často to vidíme aj v iných firmách. Preto už 20 rokov pomáhame majiteľom firiem, aby znovu získali slobodu, kvôli ktorej začali podnikať. Vyškolili sme viac ako 40.000 podnikateľov a zorganizovali sme vyše 3.000 školení.Aké sú vaše nasledujúce kroky?

Pošli svoj životopis

Svoj životopis pošli na e-mail: praca@skolamanazmentu.sk


 

Absolvuj pracovný pohovor

Ohľadom pohovoru ťa budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.


 

Užívaj si prácu snov

Ak si človekom, čo rád pomáha ľudom, chce sa učiť a si kolektívnym hráčom, v HCA Slovakia sa ti bude páčiť.