Prípadová štúdia

Na Seminári o produktivite som pochopil, že dokážem riadiť akúkoľvek veľkú firmu.

Vzdelávanie v HCA Slovakia mi zmenilo život. Prišiel som na dôvody, prečo v mojej firme určité veci nefungujú a ako to spraviť tak, aby to celé stále rástlo a spolu s tým aj moja radosť zo života. Okamžite som našiel riešenia na mnohé problémy vo firme. Opäť som začal mať rád svoju firmu, ľudí v nej a svoje podnikanie. Môžem sa venovať budúcnosti firmy a novým stratégiám. Žijem lepší život a moja firma rastie bez toho, aby mi obmedzila čas na rodinu a koníčky.

  • Milan Paprčka, CBS spol, s.r.o.
  • Kynceľová

Výsledky spolupráce s HCA Slovakia

Zaviedli sme špeciálnu organizačnú štruktúru firmy

Vďaka nej každý vie, čo je jeho výsledkom práce a kto je jeho priamym nadriadeným. Delegoval som mnoho činností majiteľa a vytvoril som svoj manažment. Začali sme písať smernice ohľadom riešenia problémových situácií vo firme, ktoré sa nám opakovali.

Zaviedli sme štatistiky a začali sme merať výkon jednotlivých ľudí

Meriame výkon nielen jednotlivých oddelení, ale aj jednotlivých ľudí, obchodníkov, grafikov, administratívnych pracovníkov a celý manažment. Z firmy odišlo niekoľko ľudí. Zaujímavé, že to boli zdanlivo nenahraditeľní ľudia, ktorí v procese práce vôbec nechýbali.

Vytvoril som koncepciu nosných produktov firmy a od r. 2014 nastal raketový nárast nielen na Slovensku, ale aj v Čechách

Regionálnymi maľovanými mapami sme už pokryli celé územie Slovenska a v druhom kole ich vydali všetky nanovo aj vo verzii detských cyklomáp. Začali sme vydávať bestseller, knižnú edíciu Slovensko z neba, ku ktorej sa pridala edícia Čarovné Slovensko. Naše letecké fotografie visia snáď na každom obecnom úrade. V roku 2016 sme kúpili kartografickú časť bývalého štátneho podniku VKÚ Harmanec a sme hrdými pokračovateľmi 70 - ročnej kartografickej tradície. Zriadili sme Slovenské múzeum máp, ktoré sa okamžite stalo obľúbeným. Každý rok prinášame na trh nové produkty v papierovej, či digitálnej podobe.

Máme vlastné budovy, v ktorých naplno využívame zelené energie.

Finančne aj produktovo sme podporili množstvo verejnoprospešných projektov. Médiá o nás pravidelne zverejňujú množstvo reportáži, rozhovorov a článkov.


O spoločnosti CBS spol, s.r.o.

Hlavným poslaním spoločnosti CBS je vytvárať originálne produkty, ktoré spája jedna spoločná vlastnosť – jedinečný pohľad na krajinu. Všetky súčasné alebo aj budúce produkty – či už maľované mapy, letecké knihy, čarovné knihy, turistické mapy, alebo letecké fotografovanie, či filmovanie – sú vždy spojené s týmto poslaním.  Firma sa zúčastnila celej rady súťaží, v ktorých sa umiestnili aj na popredných priečkach. Okrem iného registrujú aj celú radu „NAJ“ v Slovenskej knihe rekordov.


Vzdelávanie zastrešoval:

Roman Baláž

Prednášateľ • Supervízor

Narodil sa v Nových Zámkoch, je absolventom strednej odbornej školy elektrotechnickej. Začínal ako servisný technik, neskôr sa stal riaditeľom servisu. Zúčastňoval sa na rozvoji siete internetového pripojenia na strednom Slovensku, viedol tím programátorov vyvíjajúcich software pre zahraničný trh, bol manažérom jazykovej školy, aktívne budoval sieť predajcov v MLM systéme a bol spoločníkom v úspešnej firme so špecializovanou IT technikou. V HCA sa venuje najmä zaškoľovaniu pracovníkov a optimalizácii procesov. Je ženatý a žije v Podpoľaní neďaleko Banskej Bystrice.

Zažite podobný úspech aj Vy
a vzdelávajte sa s nami.

Stiahnite si e-book 10 smrteľných hriechov šéfa
  • Aké sú najčastejšie chyby šéfov?
  • Čomu sa vyhnúť, aby od vás neodišli schopní ľudia?
  • Prečo je dôležité mať správny plán a organizáciu práce?
  • 50 otázok o šéfovaní, ktoré si musí položiť každý majiteľ
Sme tu, aby sme Vám pomohli

Sme tu, aby sme Vám pomohli

Pokiaľ máte otázku ohľadom riadenie firmy, práce s ľuďmi, personalistiky, marketingu a PR, financií, či predaja, napíšte nám. Nechajte nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vašu firmu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napište nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...