Prípadová štúdia

Vzdelávanie v HCA Slovakia ma posunulo o level vyššie ako osobnostne, tak aj pracovne.

Pochopil som, že sú vo firme potrebné zmeny a HCA Slovakia mi ukázalo ako na to. Zlepšilo sa mnoho napr. firemná komunikácia marketingové aktivity, systém financií, výber správnych ľudí, zaviedli sa nové procesy vo firme a týmto mám firmu pod dobrou kontrolou. Postupne zavádzame všetky potrebné nástroje, a to je pre nás veľký úspech.

  • Matej Bondra, ESPIK Group s.r.o.
  • Orlov

Výsledky spolupráce s HCA Slovakia

Dokázali sme expandovať a prispôsobiť sa novým trhovým podmienkam

Zlepšili sme systém riadenia financií, nasmerovali sme ľudí na výsledky, dávame väčšiu pozornosť marketingu a znásobujeme počet objednávok.

Zdokonalili sme pracovné pozície vo firme aj výberový proces nových spolupracovníkov

Tým, že sme ľudí nasmerovali na výsledky a nastavili sme spravodlivý systém odmeňovania pracovníkov, výrazne sa zvýšila efektivita práce vo firme. Vytvorili sme úplne nové pracovné pozície.

Viac ako 5 000 zákazníkov sa nemôže mýliť

Každoročný nárast počtu zákazníkov hovorí o tom, že niečo robíme správne. Naša investícia do vzdelávania sa nám postupne vracia nielen v podobe objednávok, ale aj v podobe dobrých vzťahov s našimi zákazníkmi. Vieme, ako s nimi jednoducho vytvárať porozumenie.

Každoročný nárast obratu

Nárast obratu sa pohybuje okolo 60 %. Za rok 2021 sme mali nárast obratu o 78 %.


O spoločnosti ESPIK Group s.r.o.

Spoločnosť ESPIK Group s.r.o. patrí k významným firmám, ktoré pôsobia na trhu v oblasti poskytovania služieb pri zbere a likvidácii biologicky rozložiteľných odpadov, pričom má najväčšie pokrytie poskytovaných služieb na Slovensku. Cieľom spoločnosti je realizovať trvalo udržateľný rozvoj odpadového hospodárstva, pomáhať zákazníkom správne evidovať a triediť kuchynský a potravinový odpad. Zároveň sa usiluje pomôcť zákazníkom prispievať do ekologického systému zhodnocovania nielen biologicky rozložiteľných odpadov, ale aj použitých jedlých olejov.


Vzdelávanie zastrešoval:

Vierka Lišková

Predajca • Prednášateľ

Pochádza z Košíc a v oblasti vzdelávania pre dospelých pracuje od roku 1993. Od roku 2001 až doteraz spolupracuje so Školou manažmentu L. Rona Hubbarda. Za roky spolupráce pomohla desiatkam firiem nájsť správne manažérske nástroje, predajné techniky a postupy, prostredníctvom manažérskych a predajných školení. Na svojom poste poradca pre vzdelávanie dlhodobo spolupracuje s viacerými klientmi a na poste prednášateľa sa venuje oblasti Efektívna práca.

Zažite podobný úspech aj Vy
a vzdelávajte sa s nami.

Stiahnite si e-book 10 smrteľných hriechov šéfa
  • Aké sú najčastejšie chyby šéfov?
  • Čomu sa vyhnúť, aby od vás neodišli schopní ľudia?
  • Prečo je dôležité mať správny plán a organizáciu práce?
  • 50 otázok o šéfovaní, ktoré si musí položiť každý majiteľ
Sme tu, aby sme Vám pomohli

Sme tu, aby sme Vám pomohli

Pokiaľ máte otázku ohľadom riadenie firmy, práce s ľuďmi, personalistiky, marketingu a PR, financií, či predaja, napíšte nám. Nechajte nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vašu firmu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napište nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...