Prípadová štúdia

Vzdelávanie v HCA Slovakia ma posunulo o level vyššie ako osobnostne, tak aj pracovne.

Pochopil som, že sú vo firme potrebné zmeny a HCA Slovakia mi ukázalo ako na to. Zlepšilo sa mnoho napr. firemná komunikácia marketingové aktivity, systém financií, výber správnych ľudí, zaviedli sa nové procesy vo firme a týmto mám firmu pod dobrou kontrolou. Postupne zavádzame všetky potrebné nástroje, a to je pre nás veľký úspech.

  • Matej Bondra, ESPIK Group s.r.o.
  • Orlov

Výsledky spolupráce s HCA Slovakia

Dokázali sme expandovať a prispôsobiť sa novým trhovým podmienkam

Zlepšili sme systém riadenia financií, nasmerovali sme ľudí na výsledky, dávame väčšiu pozornosť marketingu a znásobujeme počet objednávok.

Zdokonalili sme pracovné pozície vo firme aj výberový proces nových spolupracovníkov

Tým, že sme ľudí nasmerovali na výsledky a nastavili sme spravodlivý systém odmeňovania pracovníkov, výrazne sa zvýšila efektivita práce vo firme. Vytvorili sme úplne nové pracovné pozície.

Viac ako 5 000 zákazníkov sa nemôže mýliť

Každoročný nárast počtu zákazníkov hovorí o tom, že niečo robíme správne. Naša investícia do vzdelávania sa nám postupne vracia nielen v podobe objednávok, ale aj v podobe dobrých vzťahov s našimi zákazníkmi. Vieme, ako s nimi jednoducho vytvárať porozumenie.

Každoročný nárast obratu

Nárast obratu sa pohybuje okolo 60 %. Za rok 2021 sme mali nárast obratu o 78 %.


O spoločnosti ESPIK Group s.r.o.

Spoločnosť ESPIK Group s.r.o. patrí k významným firmám, ktoré pôsobia na trhu v oblasti poskytovania služieb pri zbere a likvidácii biologicky rozložiteľných odpadov, pričom má najväčšie pokrytie poskytovaných služieb na Slovensku. Cieľom spoločnosti je realizovať trvalo udržateľný rozvoj odpadového hospodárstva, pomáhať zákazníkom správne evidovať a triediť kuchynský a potravinový odpad. Zároveň sa usiluje pomôcť zákazníkom prispievať do ekologického systému zhodnocovania nielen biologicky rozložiteľných odpadov, ale aj použitých jedlých olejov.


Vzdelávanie zastrešoval:

Marcel Pavlík

Tlmočník • Predajca • Prednášateľ

Vzdelávaniu manažérov sa venuje od roku 2010 a jeho prednášok sa ročne zúčastňuje približne 500 malých a stredných slovenských podnikateľov, ktorým pomáha naštartovať, rozbehnúť a stabilizovať ich firmy. Okrem toho sám podniká, je zakladateľom a spolumajiteľom vydavateľstva Alert, s.r.o., ktoré vydáva časopis Úspešní manažéri, ktorý poskytuje know-how o tom, ako na Slovensku, v našich podmienkach, podnikajú Slováci, ktorí pracujú čestne a ktorým sa darí.

Zažite podobný úspech aj Vy
a vzdelávajte sa s nami.

Stiahnite si e-book 10 smrteľných hriechov šéfa
  • Aké sú najčastejšie chyby šéfov?
  • Čomu sa vyhnúť, aby od vás neodišli schopní ľudia?
  • Prečo je dôležité mať správny plán a organizáciu práce?
  • 50 otázok o šéfovaní, ktoré si musí položiť každý majiteľ
Sme tu, aby sme Vám pomohli

Sme tu, aby sme Vám pomohli

Pokiaľ máte otázku ohľadom riadenie firmy, práce s ľuďmi, personalistiky, marketingu a PR, financií, či predaja, napíšte nám. Nechajte nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vašu firmu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napište nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...