Prípadová štúdia

Mojou prvou zásadou je byť krok vpred pred konkurenciou.

V našej firme vždy rýchlo otestujeme, či niečo naozaj funguje alebo nie. A spolupráca s HCA Slovakia funguje. V časoch keď som prevalcovaný vedením firmy a jej problémami bolo to HCA Slovakia a jej ľudia, ktorí mi svojimi praktickými radami, návodmi a podporou dajú vnútornú istotu, že zvládnem zorganizovať firmu a jej ľudí tak, ako chcem. Takže idem späť do firmy s energiou a odhodlaním veci zmeniť k lepšiemu. Bez HCA Slovakia by som sa už možno ani nemal firmu, možno by som sa zaradil k tým ľuďom, ktorí hovoria: “ To sa nedá“ a podobne. Takže veľká vďaka tomuto skvelému tímu!

  • Marián Vysoký, AV GAST s.r.o.
  • Košice

Výsledky spolupráce s HCA Slovakia

Firma produkuje a vyrástla z piatich na tridsiatich pracovníkov

Vďaka zvýšenej produkcii sme navýšili počet pracovníkov. Zdokonalili sme personálne otázky vo firme, veľmi si pochvaľujeme aj firemné školenia pre našich pracovníkov v oblasti komunikácie a predaja.

Zaviedli sme organizačnú štruktúru a štatistiky pre všetky oddelenia vo firme

Dobrou organizáciou vo firme predchádzame možným problémom. Komunikácia vo firme sa výrazne zjednodušila a vzťahy medzi pracovníkmi sa zlepšili.

Obrat sme zvýšili trojnásobne

Zavedením systému predaja a pravidelnými školeniami v oblasti predaja a komunikácie sa nám podarilo navýšiť obrat firmy. Nastavili sme aj marketingové komunikačné nástroje a venujeme sa aj oblasti PR, čo nám pomáha udržiavať si dobré meno a dlhodobé  vzťahy s našimi zákazníkmi.

Získal som viac času na lepšie organizovanie firmy a tvorenie jej budúcnosti

Okrem toho, že som menej zavalený operatívou, viem ako delegovať prácu a mám viac času na rodinu a môžem pracovať na svojom seba zlepšovaní nielen v pracovnom, ale aj v súkromnom živote.


O spoločnosti AV GAST s.r.o.

Spoločnosť AV GAST vybavuje predajné priestory funkčnými a spoľahlivými riešeniami v oblasti obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácií a vzduchotechniky. Za 26 rokov pôsobenia na trhu zariadili už viac ako 500 predajní, obslúžili viac ako 500 zákazníkov a vypracovali už viac ako 3000 obchodných projektov. Ich riešenia sú nielen príťažlivé, ale dokážu ušetriť aj čas, náklady a energie. AV GAST je pre svojich zákazníkov zárukou spoľahlivosti.


Vzdelávanie zastrešoval:

Marcel Pavlík

Tlmočník • Prednášateľ • Predajca

Vzdelávaniu manažérov sa venuje od roku 2010 a jeho prednášok sa ročne zúčastňuje približne 500 malých a stredných slovenských podnikateľov, ktorým pomáha naštartovať, rozbehnúť a stabilizovať ich firmy. Okrem toho sám podniká, je zakladateľom a spolumajiteľom vydavateľstva Alert, s.r.o., ktoré vydáva časopis Úspešní manažéri, ktorý poskytuje know-how o tom, ako na Slovensku, v našich podmienkach, podnikajú Slováci, ktorí pracujú čestne a ktorým sa darí.

Zažite podobný úspech aj Vy
a vzdelávajte sa s nami.

Stiahnite si e-book 10 smrteľných hriechov šéfa
  • Aké sú najčastejšie chyby šéfov?
  • Čomu sa vyhnúť, aby od vás neodišli schopní ľudia?
  • Prečo je dôležité mať správny plán a organizáciu práce?
  • 50 otázok o šéfovaní, ktoré si musí položiť každý majiteľ
Sme tu, aby sme Vám pomohli

Sme tu, aby sme Vám pomohli

Pokiaľ máte otázku ohľadom riadenie firmy, práce s ľuďmi, personalistiky, marketingu a PR, financií, či predaja, napíšte nám. Nechajte nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vašu firmu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napište nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...