Prípadová štúdia

Mojou prvou zásadou je byť krok vpred pred konkurenciou.

V našej firme vždy rýchlo otestujeme, či niečo naozaj funguje alebo nie. A spolupráca s HCA Slovakia funguje. V časoch keď som prevalcovaný vedením firmy a jej problémami bolo to HCA Slovakia a jej ľudia, ktorí mi svojimi praktickými radami, návodmi a podporou dajú vnútornú istotu, že zvládnem zorganizovať firmu a jej ľudí tak, ako chcem. Takže idem späť do firmy s energiou a odhodlaním veci zmeniť k lepšiemu. Bez HCA Slovakia by som sa už možno ani nemal firmu, možno by som sa zaradil k tým ľuďom, ktorí hovoria: “ To sa nedá“ a podobne. Takže veľká vďaka tomuto skvelému tímu!

  • Marián Vysoký, AV GAST s.r.o.
  • Košice

Výsledky spolupráce s HCA Slovakia

Firma produkuje a vyrástla z piatich na tridsiatich pracovníkov

Vďaka zvýšenej produkcii sme navýšili počet pracovníkov. Zdokonalili sme personálne otázky vo firme, veľmi si pochvaľujeme aj firemné školenia pre našich pracovníkov v oblasti komunikácie a predaja.

Zaviedli sme organizačnú štruktúru a štatistiky pre všetky oddelenia vo firme

Dobrou organizáciou vo firme predchádzame možným problémom. Komunikácia vo firme sa výrazne zjednodušila a vzťahy medzi pracovníkmi sa zlepšili.

Obrat sme zvýšili trojnásobne

Zavedením systému predaja a pravidelnými školeniami v oblasti predaja a komunikácie sa nám podarilo navýšiť obrat firmy. Nastavili sme aj marketingové komunikačné nástroje a venujeme sa aj oblasti PR, čo nám pomáha udržiavať si dobré meno a dlhodobé  vzťahy s našimi zákazníkmi.

Získal som viac času na lepšie organizovanie firmy a tvorenie jej budúcnosti

Okrem toho, že som menej zavalený operatívou, viem ako delegovať prácu a mám viac času na rodinu a môžem pracovať na svojom seba zlepšovaní nielen v pracovnom, ale aj v súkromnom živote.


O spoločnosti AV GAST s.r.o.

Spoločnosť AV GAST vybavuje predajné priestory funkčnými a spoľahlivými riešeniami v oblasti obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácií a vzduchotechniky. Za 26 rokov pôsobenia na trhu zariadili už viac ako 500 predajní, obslúžili viac ako 500 zákazníkov a vypracovali už viac ako 3000 obchodných projektov. Ich riešenia sú nielen príťažlivé, ale dokážu ušetriť aj čas, náklady a energie. AV GAST je pre svojich zákazníkov zárukou spoľahlivosti.


Vzdelávanie zastrešoval:

Marcel Pavlík

Tlmočník • Prednášateľ • Predajca

Vzdelávaniu manažérov sa venuje od roku 2010 a jeho prednášok sa ročne zúčastňuje približne 500 malých a stredných slovenských podnikateľov, ktorým pomáha naštartovať, rozbehnúť a stabilizovať ich firmy. Okrem toho sám podniká, je zakladateľom a spolumajiteľom vydavateľstva Alert, s.r.o., ktoré vydáva časopis Úspešní manažéri, ktorý poskytuje know-how o tom, ako na Slovensku, v našich podmienkach, podnikajú Slováci, ktorí pracujú čestne a ktorým sa darí.

Zažite podobný úspech aj Vy
a vzdelávajte sa s nami.

Stiahnite si e-book 10 smrteľných hriechov šéfa
  • Aké sú najčastejšie chyby šéfov?
  • Čomu sa vyhnúť, aby od vás neodišli schopní ľudia?
  • Prečo je dôležité mať správny plán a organizáciu práce?
  • 50 otázok o šéfovaní, ktoré si musí položiť každý majiteľ
Sme tu, aby sme Vám pomohli

Sme tu, aby sme Vám pomohli

Pokiaľ máte otázku ohľadom riadenie firmy, práce s ľuďmi, personalistiky, marketingu a PR, financií, či predaja, napíšte nám. Nechajte nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vašu firmu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napište nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors