Prípadová štúdia

Našli sme funkčné spôsoby ako rýchlo napredovať.

Dnešná doba sa veľmi rýchlo mení a kto sa na zmeny nepripravuje, bude to mať veľmi ťažké. Preto sa treba neustále vzdelávať. V HCA Slovakia sme našli funkčné spôsoby, ako rýchlo napredovať.

  • Ján Antal, AGGLU Int., s. r. o.
  • Turčianske Teplice

Výsledky spolupráce s HCA Slovakia

Máme stabilný tím
zamestnancov

Keď sme začali s HCA spolupracovať, tak v našom tíme boli i neproduktívni a „toxickí“ ľudia. Dnes máme stabilný tím vysoko motivovaných zamestnancov.

Postavili sme novú
administratívnu budovu

Expandujeme nie len na Slovensku, ale i v zahraničí. Zefektívnili sme fungovanie skladu i administratívy a niekoľkonásobne zväčšili priestory firmy.

Zisk firmy sme zvýšili o 150%

V roku 2013 firma negenerovala žiadne reálne zisky a jej zadlženosť bola vysoká. Vďaka aplikácii údajov o finančnom plánovaní a organizovaní máme finančne stabilnú a ziskovú firmu.

Riadenie ľudí i firmy
je pre mňa zábavou

Predtým mi práca s ľuďmi brala veľa energie. Dnes viem riadiť firmu s ľahkosťou a nebojím sa presadzovať aj nepopulárne opatrenia, keď viem, že pomôžu celému tímu.


O spoločnosti AGGLU Int.

AGGLU Int. s.r.o. je progresívna, dynamická a neustále rozrastajúca sa spoločnosť pôsobiaca na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Zaoberá sa predajom priemyselných lepidiel a technológií na ich nanášanie. Okrem predaja a distribúcie sa zameriava aj na poradenstvo a možnosť konzultácie výrobného procesu. Hlavným mottom, ktorým sa spoločnosť riadi je „Úspech našich klientov je aj naším úspechom“.


Vzdelávanie zastrešoval:

Danica Legátová

Predajca • Prednášateľ

Pochádza z Martina a po štúdiu na hotelovej akadémii začínala ako riaditeľ pobočky pre bartrové obchody. Neskôr pracovala ako celoslovenská riaditeľka predaja pre predaj cukroviniek a pred príchodom do Školy manažmentu pracovala ako manažér reklamy pre azet.sk, kde osobne viedla tím 35 obchodníkov. V HCA sa venuje oblasti personalistiky, je vydatá a žije v Turčianskych Tepliciach.

Zažite podobný úspech aj Vy
a vzdelávajte sa s nami.

Stiahnite si e-book 10 smrteľných hriechov šéfa
  • Aké sú najčastejšie chyby šéfov?
  • Čomu sa vyhnúť, aby od vás neodišli schopní ľudia?
  • Prečo je dôležité mať správny plán a organizáciu práce?
  • 50 otázok o šéfovaní, ktoré si musí položiť každý majiteľ
Sme tu, aby sme Vám pomohli

Sme tu, aby sme Vám pomohli

Pokiaľ máte otázku ohľadom riadenie firmy, práce s ľuďmi, personalistiky, marketingu a PR, financií, či predaja, napíšte nám. Nechajte nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vašu firmu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napište nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...