Prípadová štúdia

Našli sme funkčné spôsoby ako rýchlo napredovať.

Dnešná doba sa veľmi rýchlo mení a kto sa na zmeny nepripravuje, bude to mať veľmi ťažké. Preto sa treba neustále vzdelávať. V HCA Slovakia sme našli funkčné spôsoby, ako rýchlo napredovať.

  • Ján Antal, AGGLU Int., s. r. o.
  • Turčianske Teplice

Výsledky spolupráce s HCA Slovakia

Máme stabilný tím
zamestnancov

Keď sme začali s HCA spolupracovať, tak v našom tíme boli i neproduktívni a „toxickí“ ľudia. Dnes máme stabilný tím vysoko motivovaných zamestnancov.

Postavili sme novú
administratívnu budovu

Expandujeme nie len na Slovensku, ale i v zahraničí. Zefektívnili sme fungovanie skladu i administratívy a niekoľkonásobne zväčšili priestory firmy.

Zisk firmy sme zvýšili o 150%

V roku 2013 firma negenerovala žiadne reálne zisky a jej zadlženosť bola vysoká. Vďaka aplikácii údajov o finančnom plánovaní a organizovaní máme finančne stabilnú a ziskovú firmu.

Riadenie ľudí i firmy
je pre mňa zábavou

Predtým mi práca s ľuďmi brala veľa energie. Dnes viem riadiť firmu s ľahkosťou a nebojím sa presadzovať aj nepopulárne opatrenia, keď viem, že pomôžu celému tímu.


O spoločnosti AGGLU Int.

AGGLU Int. s.r.o. je progresívna, dynamická a neustále rozrastajúca sa spoločnosť pôsobiaca na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Zaoberá sa predajom priemyselných lepidiel a technológií na ich nanášanie. Okrem predaja a distribúcie sa zameriava aj na poradenstvo a možnosť konzultácie výrobného procesu. Hlavným mottom, ktorým sa spoločnosť riadi je „Úspech našich klientov je aj naším úspechom“.


Vzdelávanie zastrešoval:

Danica Legátová

Predajca • Prednášateľ

Pochádza z Martina a po štúdiu na hotelovej akadémii začínala ako riaditeľ pobočky pre bartrové obchody. Neskôr pracovala ako celoslovenská riaditeľka predaja pre predaj cukroviniek a pred príchodom do Školy manažmentu pracovala ako manažér reklamy pre azet.sk, kde osobne viedla tím 35 obchodníkov. V HCA sa venuje oblasti personalistiky, je vydatá a žije v Turčianskych Tepliciach.

Zažite podobný úspech aj Vy
a vzdelávajte sa s nami.

Stiahnite si e-book 10 smrteľných hriechov šéfa
  • Aké sú najčastejšie chyby šéfov?
  • Čomu sa vyhnúť, aby od vás neodišli schopní ľudia?
  • Prečo je dôležité mať správny plán a organizáciu práce?
  • 50 otázok o šéfovaní, ktoré si musí položiť každý majiteľ
Sme tu, aby sme Vám pomohli

Sme tu, aby sme Vám pomohli

Pokiaľ máte otázku ohľadom riadenie firmy, práce s ľuďmi, personalistiky, marketingu a PR, financií, či predaja, napíšte nám. Nechajte nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vašu firmu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napište nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors