Prípadová štúdia

Našiel som overené riešenia na problémy, ktoré mi uberali radosť z podnikania.

Predtým ako som sa začal vzdelávať v HCA Slovakia som už podnikal asi 8 rokov. Zažil som si obdobie nadšenia aj obdobie trápenia s problémami, ktoré sa opakovali dookola, až mi zobrali celú energiu na vylepšovanie firmy a jej posun vpred. Chvíľami som až rozmýšľal, že podnikanie nie je pre mňa. Po absolvovaní seminárov a kurzov a ich aplikovaní v maximálnej možnej miere ako som dokázal v danej chvíli, musím povedať, že sa môj mozog vyjasnil.

  • Jakub Čech, daren & curtis, s.r.o.
  • Bratislava

Výsledky spolupráce s HCA Slovakia

Pracovníkov odmeňujeme iba za produktivitu, nemáme problém získať nových ľudí

Výsledkom toho je, že vo firme nemáme neproduktívnych ľudí. Dobrí ľudia neodchádzajú a môžeme ich lepšie platiť, preto je u nás fluktuácia veľmi nízka. Kolektív vo firme je zdravý, bez hádok a iných problémov. Momentálne pracujeme s dvojnásobným počtom ľudí ako na začiatku

Zaviedli sme štatistiky a finančný systém vo firme, obrat z agentúrnej činnosti sa zdvojnásobil

Zavedením štatistík, mám asi 10 násobne lepší prehľad o tom, ktoré časti firmy sú zdravé a ktoré je potrebné napraviť. Zavedením finančného systému máme menej problémov z financiami, mám o nich lepší prehľad a začali sme tvoriť firemné rezervy. Patríme medzi TOP stredné reklamné agentúry na Slovensku.

Máme vlastnú budovu v dobrej lokalite

Vytvárame výnimočné pracovné prostredie pre našich ľudí. Sídlime v budove s vlastnou zdravou kuchyňou a vlastným kuchárom. Súčasťou budovy je aj firemné fitness centrum.

Riadim firmu sebavedomejšie, lebo konečne viem, ako to mám celé urobiť

Idem správnym smerom a aplikujem správne riešenia. Vďaka vzdelaniu v HCA Slovakia som získal väčšiu sebaistotu v rozhodovaní, jasnú myseľ, silný zámer dosiahnuť cieľ a hlavne radosť z podnikania.


O spoločnosti daren & curtis, s.r.o.

Reklamná agentúra daren & curtis začala svoje pôsobenie v roku 2004. S nadšením pre skvelé nápady a inovatívne riešenia úspešne rástli a vyprofilovali sa na fullservisovú agentúru, ktorá klientom prináša komplexné reklamné a marketingové služby. Neustálym zisťovaním potrieb zákazníkov dokážu vytvárať efektívne marketingové komunikačné prostriedky, ktoré skutočne prinášajú pozitívny efekt. Každý deň prinášajú nové inovácie do marketingu. Vytvárajú inšpiratívne pracovné prostredie pre maximálne využitie ľudského potenciálu a osobnostný rast. Ich poslaním je budovať značky a prinášať klientom nových zákazníkov.


Vzdelávanie zastrešoval:

Jozef Prochászka

Predajca • Prednášateľ

V oblasti predaja pôsobí od roku 1992. Začínal ako obchodník v priamom predaji. Neskôr pracoval v rôznych pozíciách- od obchodného zástupcu pre maloobchodné predajne, cez predajcu pre veľkoobchody, až po vedúceho oddelenia distribúcie značkových potravinárskych výrobkov. V oblasti vzdelávania pre dospelých pracuje od roku 1997. Jeho semináre o predaji a vzťahoch medzi predajcami a zákazníkmi absolvovalo viac ako 2000 účastníkov.

Zažite podobný úspech aj Vy
a vzdelávajte sa s nami.

Stiahnite si e-book 10 smrteľných hriechov šéfa
  • Aké sú najčastejšie chyby šéfov?
  • Čomu sa vyhnúť, aby od vás neodišli schopní ľudia?
  • Prečo je dôležité mať správny plán a organizáciu práce?
  • 50 otázok o šéfovaní, ktoré si musí položiť každý majiteľ
Sme tu, aby sme Vám pomohli

Sme tu, aby sme Vám pomohli

Pokiaľ máte otázku ohľadom riadenie firmy, práce s ľuďmi, personalistiky, marketingu a PR, financií, či predaja, napíšte nám. Nechajte nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vašu firmu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napište nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...