Praktické školenia pre úspešné podnikanie!

S HCA Slovakia získate samostatne fungujúcu a ziskovú firmu.

Čo môžeme pre Vás urobiť?

Bezplatná
prednáška
Stiahnuť
E-book
Analýza
firmy
Bezplatná
konzultácia
Seminár
o produktivite

Bezplatná
prednáška
Stiahnuť
E-book
Analýza
firmy
Bezplatná
konzultácia
Seminár
o produktivite
Ako riadiť firmu a motivovať ľudí

Bezplatná prednáška

Prihláste sa na bezplatnú prednášku pre majiteľov firiem a získajte praktické návody ako úspešne podnikať.

Stiahnite si Zdarma náš E-book

E-book - 10 smrteľných hriechov šéfa

Vyhnite sa 10 najväčším chybám šéfa, ktoré môžu spôsobiť odchody schopných ľudí a nízku výkonnosť firmy.

Stiahnite si Zdarma náš E-book

E-book - 10 smrteľných hriechov šéfa

Vyhnite sa 10 najväčším chybám šéfa, ktoré môžu spôsobiť odchody schopných ľudí a nízku výkonnosť firmy.

Identifikujte problémové oblasti firmy

Analýza firmy

Úspech firmy v budúcnosti závisí od krokov, ktoré robíte dnes. Test do istej miery odstraňuje bežnú firemnú slepotu, ktorá je následkom mnohoročnej rutinnej práce.

Vyplnením tejto
analýzy získate:

Presný prehľad
oblastí, v ktorých
je vaša firma silná

Prehľad oblastí, ktoré môžu
firme vylomiť krk a ani
o tom neviete

Podrobný grafický
výstup a odporúčania
na zlepšenie

Vyplnením tejto
analýzy získate:

Presný prehľad
oblastí, v ktorých
je vaša firma silná

Prehľad oblastí, ktoré môžu
firme vylomiť krk a ani
o tom neviete

Podrobný grafický
výstup a odporúčania
na zlepšenie

Odborná spätná väzba

Bezplatná konzultácia

Získajte odbornú radu pre úspešné podnikanie, je to jednoduché a bezplatné! Jednoducho si zarezervujte konkrétny čas na online stretnutie a my sa vám ozveme.

 

Odborná spätná väzba

Bezplatná konzultácia

Získajte odbornú radu pre úspešné podnikanie, je to jednoduché a bezplatné! Jednoducho si zarezervujte konkrétny čas na online stretnutie a my sa vám ozveme.

 

Seminár pre náročných s konkrétnym cieľom

Seminár o produktivite

Produktivita práce a efektívne štýly vedenia ľudí.
Zbavte sa stresu a neistoty v riadení firmy.

Stiahnite si e-book 10 smrteľných hriechov šéfa
 • Aké sú najčastejšie chyby šéfov?
 • Čomu sa vyhnúť, aby od vás neodišli schopní ľudia?
 • Prečo je dôležité mať správny plán a organizáciu práce?
 • 50 otázok o šéfovaní, ktoré si musí položiť každý majiteľ
Referencie klientov

Čo hovoria absolventi Seminára o produktivite?

Pozrite si výsledky aké dosiahli absolventi našich školení. 96% z nich, pripisuje nárast ich podnikania práve vedomostiam z našich školení.

Zažil som si obdobie nadšenia aj obdobie trápenia s problémami, ktoré sa opakovali dookola, až mi zobrali celu energiu na vylepšovanie firmy a jej posun vpred. Chvíľami som až rozmýšľal, že podnikanie nie je pre mňa. Po absolvovaní Seminára o produktivite a jeho aplikovaní v maximálnej možnej miere ako som dokázal v danej chvíli, musím povedať, že sa môj mozog vyjasnil. Jednoducho som našiel overené riešenia na problémy, ktoré mi žrali energiu a radosť z podnikania. Zrazu som riadil svoju firmu sebavedomejšie, lebo som konečne vedel ako to mám celé urobiť

 • Mgr. Jakub Čech
 • daren & curtis, s.r.o., Bratislava

Seminár o produktivite ma uviedol do celej problematiky riadenia firmy. Od jeho ukončenia nikdy neberiem prácu od mojich podriadených, musí byť odovzdaná na 100%. Neriadim celú firmu sám, keďže to zaberá veľké množstvo času, ale posilnil som stredný manažment, ktorý mi v tom významne pomáha. Extrémne mi to ako majiteľovi firmy šetrí čas a môžem sa venovať veciam, ktoré by som pre nedostatok času robiť nemohol.

 • Matej Šepeľa
 • MS Electrical Services s.r.o., Humenné

Nebudem preháňať, ale Seminár o produktivite mi zmenil život. Prišiel som na ňom na dôvody, prečo v mojej firme určité veci nefungujú a ako to spraviť tak, aby to celé stále rástlo a spolu s tým aj moja radosť zo života. Po seminári som začal vo firme veľké upratovanie. Zaviedol som špeciálnu organizačnú štruktúru, vďaka ktorej každý vedel, čo je výsledkom jeho práce, kto je jeho priamy nadriadeným a po akej línii sa v našej firme posúvajú produkty. Začal som písať smernice na riešenie všetkých problémových situácií vo firme, ktoré sa nám opakovali. Delegoval som mnoho činností a vytvoril som svoj manažment.

 • Milan Paprčka
 • CBS spol, s.r.o. a VKÚ Harmanec, s.r.o., Kynceľová

Veľmi užitočný kurz pre všetkých majiteľov firiem Doslova odrazový mostík v pohľade na riadenie firmy skrz firemnú štruktúru a deľbu kompetencií. Veľmi zaujímavý je aj pohľad do motivačných stupňov spolupracovníkov. Určite odporúčam.

 • Ing. Ľubomír Radič
 • Vivantina, s.r.o., Košice

Po absolvovaní Seminára o produktivite sme upratali vo firme. Na základe jednoduchého a dostupného návodu sme vybudovali funkčnú firemnú organizačnú štruktúru. Rozdelili sme kompetencie jednotlivým pracovníkom. Viem presne komu mám zadať akú úlohu, viem ako s podriadenými komunikovať a čo má od každého z nich vyžadovať. Prepracovali sme účel, produkt a cieľ firmy. Každý z našich ľudí ich musí poznať a tak prispievať k celkovému úspechu firmy.

 • Ing. Lucia Majerník
 • LEONIDES REAL PROJECT s. r. o, Košice

Tento seminár mi poskytol komplexný obraz o tom, ako má fungovať dobrá firma, čo všetko vo firme jej majiteľ má riešiť a čo všetko by riešiť nemal a nemusí. Od toho času viem, že musím dávať pozornosť všetkým častiam (oddeleniam) firmy. Princípy prednášané na tomto seminári fungujú a keď ich dodržiavame, môžeme si byť istý, že firma je dobre zorganizovaná a každý jej pracovník vie, čo má robiť. Seminár poskytuje návod na to, ako byť skutočne dobrým majiteľom firmy.

 • Mária Luhanová
 • S.R. – WELDINGSTEEL s.r.o., Šurany

Na Seminári o produktivite som získal všeobecné porozumenie manažmentu. Zistil som, akým spôsobom je možné riadiť firmu, ako zvládať nástrahy vlastnej firmy a personálu a ako s ním pracovať tak, aby riadenie nebolo trápenie. Vďaka tomuto školeniu som lepšie porozumel sebe a firme. Pomohlo mi to rýchlejšie dosahovať svoje ciele. Absolvovali sme ho spoločne so spoločníkmi a bola to jedna z najlepších investícií v podnikaní.

 • Ľubomír Kunaj
 • Stolárstvo u Kunaja, s.r.o. Štrba