Potrebujete dobiť baterky a získať odpovede
na riešenie rôznych situácií vo firme?

Vymeňte si skúsenosti s inými podnikateľmi.

Komplexné vzdelávanie

Bolo by pre vás prínosom získať návody a inšpiráciu od iných slovenských podnikateľov?

Ak máte niekedy pocit, že ste prevalcovaný operatívou a každodennými problémami vo firme, je Klub HCA pre vás ako stvorený. Nie je potrebné vymýšľať „teplú vodu“. Existujú riešenia už mnohokrát a v mnohých firmách vyskúšané, overené a osvedčené. Keby ste ich poznali skôr, možno by sa vám robilo ľahšie. Nezostávajte sa všetko sami. Na Slovensku je množstvo podnikateľov, ktorí riešia podobné problémy ako vy a určite majú občas pocit, že sa nemajú s kým poradiť a pozrieť sa na nejakú situáciu aj očami niekoh,o kto je „nad vecou“.

Klub HCA

Klub HCA je určený pre majiteľov, riaditeľov firiem alebo ich výkonných pracovníkov. Nie nadarmo sa hovorí, že sa stávame takými ľuďmi, s akými sa stretávame. Spoločnosť úspešných podnikateľov a množstvo praktických a použiteľných informácií vás môže inšpirovať natoľko, že po príchode do práce budete schopný zvládnuť aj tie pracovné cykly, do ktorých sa vám veľmi púšťať nechcelo. Získajte na chvíľu odstup od pracovných problémov a nabite sa pozitívnou energiou.

Prečo sa zúčastniť na Klube HCA

01

Stretnete sa s ľuďmi, ktorí riešia podobné problémy ako vy.


Verte, že skutočne nie ste na všetko sami. Získate množstvo praktických tipov a rád na riešenie konkrétnych situácií vo firme.

02

Obklopíte sa inými úspešnými podnikateľmi.Úspech je „nákazlivý“ a úspešní ľudia dokážu byť neuveriteľne inšpiratívni. Nikdy neprichádzajte o možnosť byť v tej správnej spoločnosti, tých správnych ľudí.

03

Dobijete baterky a načerpáte množstvo pozitívnej energie.


Na akciách HCA Slovakia prúdi vždy pozitívna energia naplno. Dobrá nálada vám pomôže pozrieť sa mnoho veci iným uhlom pohľadu a tiež sa budete cítiť omnoho lepšie.

04

Inšpirujete sa príbehmi úspešných podnikateľov.

Nemusíte skúšať neoverené postupy, či zaberú alebo nie. Niekedy stačí iba jedno slovo alebo jedna veta a viete, ako ďalej.


1.
Prihlás sa na Klub HCA
2.
Stretni sa s úspešnými slovenskými podnikateľmi a inšpiruj sa
3.
Zvládaj situácie vo firme s úsmevom a jednoduchšie

Referencie klientov

Čo hovoria naši absolventi?

Pozrite si výsledky aké dosiahli absolventi našich školení. 96% z nich, pripisuje nárast ich podnikania práve vedomostiam z našich školení.

Myslím, že prínos HCA Slovakia je pre Slovensko nevyčísliteľný. Ak si predstavím, čo spôsobilo vzdelávanie v HCA pre našu firmu, potom v rámci Slovenska je to obrovský prínos, ktorý pozdvihol podnikanie v tejto krajine. Zlepšujete fungovanie organizácii, v ktorých pracuje nemalé množstvo ľudí a hlavne týmto ľuďom ste zlepšili ich život. Škoda len, že títo ľudia o tom vedia tak málo. Myslím, že žiadna škola mi nedala tak dôležité informácie.

 • Ing. Vladimír Vaško, GVP s.r.o.
 • Humenné

Dnešná doba sa veľmi rýchlo mení a kto sa na zmeny nepripravuje, bude to mať veľmi ťažké. Preto sa treba neustále vzdelávať. V HCA Slovakia sme našli funkčné spôsoby, ako rýchlo napredovať.

 • Ján Antal, Agglu Int., s.r.o.
 • Turčianske Teplice

Mne ako majiteľovi aj celej našej firme dalo štúdium v HCA Slovakia veľmi veľa. Najviac oceňujem pravdivé a rýchlo použiteľné informácie. Stačí prísť, naštudovať, zaviesť ich do praxe a výsledky sa dostavia. Vďaka štúdiu sa zvýšila naša tvorivosť a celá firma sa zrýchlila a zlepšila.

 • Peter Vanka, ORIN Slovakia, s.r.o.
 • Zvolen

Dobrý podnikateľ by mal poznať ľudí, mal by vedieť, ako myslia a prečo sa správajú tak, ako sa správajú. Preto by som všetkým podnikateľom odporúčal, aby sa zlepšovali a študovali v HCA Slovakia. Vďaka tomu sa bude lepšie dariť nielen ich firme, ale aj rodine a celej spoločnosti.

 • Michal Homza, PSS SVIDNÍK, a.s.
 • Svidník

Akonáhle som začal študovať v HCA Slovakia, naučil som sa odovzdávať prácu druhým, ktorí to boli zrazu schopní robiť rovnako dobre – ak nie lepšie – ako ja. Firma začala znovu rásť a naše myšlienky sa začali rýchlo a masívne šíriť.

 • Marek Pitoňák, VEGAS Group s.r.o.
 • Poprad

Mojou prvou zásadou je byť o krok pred konkurenciou vďaka správnym informáciám. V našej firme si vždy rýchlo otestujeme, či niečo naozaj funguje alebo nie. A spolupráca s HCA Slovakia funguje. Z mojej skúsenosti sa preto oplatí študovať.

 • Marián Vysoký, AV GAST, s.r.o.
 • Košice

V roku 2011 sa moja firma rozrástla a organizačne som ju nezvládal. Vtedy som sa dostal na seminár HCA Slovakia. V priebehu roka som jednu oblasť vo firme za druhou dal do poriadku. Výkon firmy sa strojnásobil a ja mám viac času na rodinu a koníčky. Preto školenia od HCA Slovakia vrelo odporúčam.

 • Milan Paprčka, CBS spol, s.r.o.
 • Kynceľová

Školenie v HCA Slovakia sa nám veľmi osvedčilo. Naši ľudia presne vedia, čo a ako vo firme funguje, sú viac samostatní a viac sa stotožňujú s našimi cieľmi. Je jedno, čo človek robí, ale mal by sa vždy vzdelávať, lebo potom sa mu pracuje ľahšie a lepšie.

 • Michal Dobrota, L & M interiér, s.r.o.
 • Banská Bystrica

Podnikateľ musí mať prirodzenú autoritu, veľké schopnosti a ľudí, ktorí ho pre tieto schopnosti rešpektujú. Naučiť sa riadiť ľudí je možné a netreba vymýšľať teplú vodu. O tom som veľa študoval a mnoho sa aj naučil hlavne v HCA Slovakia.

 • Ľuboš Regec, TIS Slovakia, s.r.o.
 • Stará Ľubovňa

My sme mali to šťastie, že sme mohli využiť služby HCA Slovakia už pred rokmi. Strašne nás to posunulo dopredu a zmenilo naše rozmýšľanie a pohľad na podnikanie ako také. Všetko sme znásobili minimálne dvojnásobne. Počet zamestnancov, príjem, zisk atď. Mne ako osobe sa zmenil život a želal by som to každému z vás. Bol som niekoľko rokov po veľmi, veľmi ťažkej autohavárií, ktorú som si zapríčinil sám a moje uzdravovanie nastalo aj vďaka ziskom zo školení, ktoré som absolvoval v HCA.

 • Marián GERBOC, GVP, s.r.o.
 • Humenné

Žiadny titul nie je zárukou toho, že sa človek v podnikaní uchytí, iba praktické vedomosti. V HCA Slovakia takéto vedomosti existujú v oblasti obchodu, manažmentu aj výberu ľudí. Preto tam odporúčam študovať.

 • Róbert Zagyi, MARKÍZY, s.r.o.
 • Rimavská Sobota

Prihláška na službu

Už iba krok Vás delí od cenných informácií pre Váš ďalší kariérny aj životný rast.

Trvanie:
2-3 hodiny

Najbližšie termíny:
momentálne pripravujeme ()

Služba je určená pre:
majiteľov, riaditeľov a vrcholových manažérov

Cena:

100,- €

bez DPH