ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Program - PROFESSIONAL

 
 
 
Prednášajúci:
rôzni
Seminár / kurz je určený pre:
majiteľov, riaditeľov a ich nástupcov
Trvanie:
1 rok
Najbližšie termíny:
podľa rozvrhu seminárov programu, Košice, Nitra
Cena:
14999,- € bez DPH
 
 
 

Základné informácie

Je to najlepší svetový vzdelávací a praktický program pre úspešných majiteľov a riaditeľov, ktorí chcú vybudovať dobre zorganizovanú a prosperujúcu firmu. Program pozostáva zo série štrnástich špecializovaných prednášok s cvičeniami, zameranými na najdôležitejšie časti firmy.

Prednášky sa konajú v Nitre alebo Košiciach. HCA Slovakia stanovuje termín a miesto konania vopred. Aby ste si mohli vedomosti utvrdiť alebo sa osobne spýtať našich expertov na aplikáciu, tak sa každá prednáška koná viackrát ročne, niektoré dvakrát, niektoré šesťkrát a iné dvanásťkrát ročne. Veľkou výhodou je, že zaplatíte iba raz, ale každú prednášku aj s cvičeniami môžete absolvovať počas jedného roka toľkokrát, koľko chcete, ak sa dostavíte v stanovených termínoch.

Aj keď vaša firma dnes funguje, predsa je správne pozrieť sa na to, čo je treba vylepšiť. Zistiť, či má všetko to, čo jedna prosperujúca firma má mať. Prečo?

  • Ak chcete, aby vaša firma trvalo rástla, aby bezpečne zvládala nástrahy rýchleho rozvoja a aby sa vytúžená expanzia nezmenila na katastrofu, tak ju na to musíte pripraviť a následne ju stále priebežne „doorganizovať“. Práca riaditeľa a všetkých častí jeho firmy sa musí meniť s tým, ako rastie počet jeho pracovníkov, napr. z 5 na 50 alebo na 500 ľudí.
  • Viesť málo zorganizovanú firmu znamená neustále hasenie, je to stresujúce a po čase to môže viesť k pocitu vyhorenia. Mnoho firiem nerastie iba preto, lebo ich majitelia sa boja, že by ich väčšia firma prevalcovala. Taká firma im visí ako kameň na krku. Majiteľ skvele zorganizovanej firmy má byť spokojný, zdravý a bohatý, má mať čas na svoje koníčky a rodinu a nemá byť chorý, nešťastný, bez rodiny a s kopou dlhov.
  • Delegovať nezorganizovanú firmu je nebezpečné a pre jej nového riaditeľa to bude skôr trest ako odmena. Naučte sa ako firmu pripraviť na delegovanie. Ak firmu alebo jej časť odovzdávate svojmu dieťaťu, naučte sa, ako ho správne zapracovať, aby sa rýchlo uchytilo.
  • Pravú hodnotu firmy si majiteľ často uvedomí až vtedy, keď ju chce predať. Pýta si päť miliónov a je v šoku, ak mu ponúkajú iba päťstotisíc – akurát cenu jeho nehnuteľností. Prečo? Lebo celá firma má hodnotu iba vtedy, ak je on prítomný a všetko riadi, bez neho je firma ničím. Nevybudoval žiadny skutočný hodnotný systém, ktorý funguje samostatne.

Program je určený tým, ktorí chcú nastaviť firmu tak, aby mala všetko, čo jedna poriadna firma má mať a stala sa takou, o akej vždy snívali. Ak je vybudovaný dobrý systém, tak je firma plne funkčná aj bez prítomnosti majiteľa, je vždy zisková, má schopných a samostatných ľudí a je zorganizovaná tak, že produkcia hladko beží a efektívne dosahuje majiteľom stanovené ciele.

NEČAKAJTE A ZAČNITE HNEĎ!

 

Foto: Freepik

 Program - PROFESSIONAL