ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HCA TV: Úspešní manažéri odchádzajú z nástupišťa 9¾

2011-09-08 10:48:14 | kategória Vedenie firmy
 Úspešní manažéri odchádzajú z nástupišťa 9¾

Úspešní manažéri sa neustále pripravujú, aby získali potrebný lístok na vlak. Vedia, že vlaky do stanice úspech chodia neustále. Stačí len vedieť kde a ako nasadnúť. Preto sa pripravujú a preto sú vždy pripravení a v správnej chvíli majú pri sebe ten správny lístok. Sú pripravení prekonať prekážky a prejsť cez tú hrubú stenu, ktorá iným zabráni dôjsť k úspechu.

Stenu, prekážku, o ktorej iní veria, že sa ani nedá prekonať. Prejsť cez stenu - to je pre muklov iba hlúpa naivná rozprávka. Oni nemajú ten správny lístok. Muklovia majú vo vrecku ročné predplatné bulvárnych novín, potvrdenie z baru, že denne vypijú 5 pív a v skrini majú 24 trofejných podprseniek. To je ich hra, to je ich level. To je ich "príprava".

Život nám neustále poskytuje príležitosti. Poskytuje nám ich teraz v tejto chvíli. Ty žiješ v prítomnosti a chopíš sa ich. Teraz. Dnes. V tejto chvíli. Tu. Ak vieš že príležitosť existuje, hľadáš ju, ideš za ňou a nájdeš ju. Ty nečakáš, že však raz... Na to si musíte vopred obstarať ten správny lístok a pripravovať sa na tie okamihy. Ak na ten vlak nastúpite a do cieľa dôjdete, tak uvidíte, že tie vlaky tu boli vždy a budú vždy. Oni už sú tu.

Autor: Ing. Ladislav Pavlík, prezident Školy manažmentu LRH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
,