ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HCA TV: Prečo absolvovať študijné programy HCA Slovakia?

2021-08-31 10:25:18 | kategória Vedenie firmy
 Prečo absolvovať študijné programy HCA Slovakia?

V HCA Slovakia ponúkame našim študentom tri hlavné formy vzdelávania. Prvou sú semináre, živé prednášky na konkrétnu tému vedené prednášateľom. Druhou sú individuálne kurzy, počas ktorých študenti individuálne prechádzajú písomné študijné materiály pod dohľadom supervízora. A treťou sú študijné programy: špeciálne zostavené kombinácie viacerých kurzov a seminárov, ktoré dávajú absolventovi skutočne všetky informácie z teoretickej, ale aj praktickej časti. Prečo sa ich zúčastniť?

Keď sa rozprávam s našimi klientmi, často sa ich pýtam, aké mali doteraz skúsenosti so svojím súkromným vzdelávaním. Som veľmi rád, že väčšina nejaké skúsenosti má: zúčastnili sa rôznych workshopov, seminárov či školení, a väčšinou ich hodnotia kladne. Hovoria mi, že ich to veľmi namotivovalo, dalo im to nový uhol pohľadu a nové vedomosti, avšak keď sa vrátili naspäť do firmy, nemali priestor to použiť, lebo ich jednoducho prevalcovala každodenná operatíva. Tento problém pri našich študijných programoch nemáte. Tým, že pozostávajú z viacerých kurzov a seminárov, ktoré absolvujete postupne, ste takpovediac stále „v ohni“. Po každom seminári sa vrátite domov, niečo zavediete, zúčastníte sa ďalšieho, niečo zavediete, a tak ďalej, až kým nemáte v praxi zavedené všetko. Navyše, ja a moji kolegovia z HCA Slovakia sme vám k dispozícii, aby sme vám v tom pomohli.

Ďalšou výhodou študijných programov je ich široké zameranie. V HCA Slovakia máme k firmám našich klientov rovnaký prístup, ako má dobrý doktor k telám svojich pacientov. Ak k nemu príde človek, ktorý sa sťažuje napríklad na problémy s kožou, dobrý doktor nebude vyšetrovať len pokožku a predpisovať mastičky, ale pozrie sa napríklad na trávenie alebo obehový systém, lebo skutočná príčina problémov môže byť tam. A kým nenájdete príčinu, neviete problém vyriešiť, bude sa vám neustále vracať. Naše programy sú zostavené podľa tej istej logiky. Náš hlavný program, Professional, tvorí vyše pätnásť seminárov, ktoré pokrývajú všetky – a naozaj všetky – časti firmy, aby sa vám už nikdy nestalo, že budete znova a znova riešiť následok namiesto príčiny. A aj naše menšie, špecializované programy – napríklad programy pre personalistu alebo obchodníka – sa venujú všetkým aspektom tejto práce. Teda, nielen tomu, ako zamestnanca nájsť a prijať, ale aj zaškoliť, hodnotiť, napraviť, a podobne.

Treťou výhodou našich programov je pestré personálne obsadenie z hľadiska prednášateľov. My nie sme škola o jednom guru, ktorý by sa pasoval za odborníka na všetko. Naopak, každý z našich prednášateľov sa špecializuje na svoju konkrétnu oblasť a ponúka svoj vlastný pohľad a skúsenosti na tematiku. Navyše, vďaka tomu, že všetky naše semináre a kurzy pochádzajú z jedného zdroja a vyučujú jednotnú technológiu, perfektne do seba zapadajú a nemusíte sa obávať, že by jeden prednášajúci povedal niečo, čo by protirečilo niečomu, čo vám povedal jeho predchodca. Aby sme zaručili, že budete počuť príklady zo svojho odvetvia, medzi trénermi našich seminárov nájdete naozaj pestrú paletu skúseností a povolaní: profesionálneho obchodníka v priamom predaji, lesníka, obchodníčku v reklame, softwarového inžiniera, lingvistu, absolventku VŠMU, ekonómku, profesionálnu marketingovú a contentovú pracovníčku a dokonca aj dvoch kovaných elektrikárov! Ak uhádnete, kto je kto, na seminári od nás získate bonus.

Navyše, povedal som už, že všetky semináre, ktoré sú súčasťou akéhokoľvek programu, môžete v rámci jedného roka od jeho zakúpenia absolvovať toľko krát, koľko len chcete, bez akejkoľvek ďalšej platby? A že súčasťou programov je pravidelná online konzultácia s naším prezidentom Lackom Pavlíkom na akúkoľvek tému? A ešte mnoho, mnoho iných výhod! Zapíšte sa na svoj program Professional – alebo ktorýkoľvek ďalší náš program – ešte dnes a doprajte svojej firme raketový rast. Vy si to zaslúžite.


Chcem viac informácií o Programe Professional


Autor: Marcel Pavlík

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
,