ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HCA TV: Môžete prežiť celý život ako amatér. A môžete sa k životu postaviť ako profesionál!

2019-03-19 12:40:48 | kategória Vedenie firmy
 Môžete prežiť celý život ako amatér. A môžete sa k životu postaviť ako profesionál!

Čokoľvek robíte, tak to vždy robte naplno, urobte to poriadne a spravte to až dokonca. Dajte do každej práce, ktorú ste prijali za svoju, celú svoju energiu. Vložte do nej úplne všetko, čo je vo vašich možnostiach a schopnostiach. Ak sa už raz do niečoho pustíte, ak ste sa rozhodli, že „toto je moja práca“, tak to vždy robte zo všetkých svojich síl a neprestaňte, pokiaľ to nie je hotové. A je jedno aká je to činnosť. Či je to umývanie riadu, obchodné rokovanie, stavba budovy alebo hra so synom, nikdy „nepracujte“ na polovičný plyn a nezastaňte v polovici cesty. Nedajte bokom ani jednu myšlienku, ani kúsok sily, ani milimeter odvahy, nenechajte si ani kúsok rezervy. Iba vtedy to bude zábava a nie drina a po práci nebudete unavení. A ak k tomu pridáte aj dosť potrebných vedomostí a zručností, tak máte istotu, že prácu bez chýb a rýchlo dokončíte. Ak ste skutočne urobili všetko, čo ste mohli pre tú vec urobiť, tak si zachováte sebaúctu a dobrý pocit zo svojho života.
Robte všetko naplno. Naplno pracujte, naplno oddychujte, naplno milujte, naplno žite.
Netrápte sa ako amatér, vždy žite ako profesionál.

Autor článku: Ladislav Pavlík

Frame photo created by creativeart

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
,