ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HCA TV: Chcete niečo poriadneho dosiahnuť?

2019-04-02 10:33:45 | kategória Vedenie firmy
 Chcete niečo poriadneho dosiahnuť?

Neverte reklamným tvrdeniam, že sa do roka stanete milionárom. Nemyslite si, že už po mesiaci cvičenia vyhráte olympiádu. Neočakávajte, že po týždni diéty budete mať skvelú postavu... Počítajte s tým, že ku skutočnému úspechu treba vytrvalo kráčať dlhé roky. BUĎTE VYTRVALÍ!

Žiadne skratky v živote neexistujú. Každý pokus vybabrať so životom sa neskôr ukáže ako dlhá obchádzka, ktorá vás bude stáť viac času a peňazí. BUĎTE ČESTNÍ!

Nič nevynechávajte, nepozmeňujte, robte veci tak, ako sa majú robiť. Radšej robte veci iba raz, ale za to poriadne. BUĎTE DOKONALÍ!

Vyberte si takú prácu, ktorá sa vám páči. A urobte všetko preto, aby ste v nej boli najlepší. Potom Vás práca nikdy neprestane baviť a stane sa vám koníčkom. BUĎTE PRAVDIVÍ.

Začnite robiť. Ten kto ani nezačal, nikdy nebude úspešný. Ani 1000 veľkých slov sa nevyrovná 1 malému činu. BUĎTE PRACOVITÍ!

Možno to potrvá roky. Ale nikdy sa nevzdávajte! Ale buďte verní svojim cieľom, kráčajte svojou cestou a nikdy na svoje ciele nezabúdajte. BUĎTE CIEĽAVEDOMÍ!

Na dosiahnutie naozaj hodnotného cieľa, budete musieť vyriešiť veľa problémov a zdolať veľa prekážok. Jediná správna vec, ktorá sa dá urobiť s každým problémom, je vyriešiť ho. BUĎTE HÚŽEVNATÍ!

Neustále sa učte robiť svoju prácu lepšie a lepšie. Rozmýšľajte nad svojou prácou a zdokonaľujte sa. Čítajte, študujte, vzdelávajte sa, zlepšujte sa. BUĎTE MÚDRI!

Na začiatok si vás nikto nebude všímať. Dosiahnete prvé výsledky. Možno vás budú pre ne zosmiešňovať. Nevzdávajte sa. Možno vám budú dochádzať sily. Tam, kde sa už obyčajným ľuďom nechce, tam vy pridajte. BUĎTE NEPODDAJNÍ!

Nájdu sa takí, ktorí na vás budú útočiť. Nenechajte sa znechutiť. Zabojujte za svoj úspech! A nepriatelia to časom vzdajú. BUĎTE NEZDOLNÍ!

Robte takú prácu, ktorá je hodnotná a pomáha veľa ľuďom. Potom sa celý svet spojí a bude vám pomáhať na ceste za vašim cieľom. BUĎTE UŽITOČNÍ!

A zvíťazíte.

Autor článku: Ladislav Pavlík

Business photo created by rawpixel

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
,