ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HCA TV: Zmeňte ťažké časy na raketovú expanziu

2017-10-23 13:33:27 | kategória Predaj
 Zmeňte ťažké časy na raketovú expanziu

Vždy, keď si v ťažkých časoch najmete klasického finančného konzultanta alebo, ešte horšie, keď vám ho pošle banka – prvá vec, ktorú vám poradí, je zmraziť všetky vaše výdavky a prepustiť vašich zamestnancov. A keď som neskôr pozoroval vývoj týchto nešťastných firiem, nikdy nedopadli dobre. Prečo? Nuž, po prvé, bolo to nesprávne poradie a o druhom dôvode budeme hovoriť neskôr.

Keď vám horí dom, nezvolávate poradu o tom, kto za to bol zodpovedný, čia je to vina a nestrácate dlhé hodiny formulovaním nejakého špeciálneho záchranného plánu. Nie – jednoducho schytíte vedrá s vodou a hadice a idete hasiť. Všetko ostatné je druhoradé.

Ak náhodou riadite firmu, ktorá sa ocitla v ťažkých časoch, potrebujete túto „vodu“ nájsť čo najskôr. A táto voda existuje! Pokiaľ sa s touto myšlienkou stretávate po prvý raz, môže vám to pripadať čudné, ale verte mi: keď to v živote niekoľkokrát v ťažkých časoch vyskúšate (ako som to urobil ja) a zistíte, že to zakaždým funguje, bude to pre vás rovnako prirodzené ako hasiť oheň vodou.

Celý článok si prečítate, ak sa stanete členom online klubu HCA Live. Prihlásiť sa môžete TU.

Článok nájdete v členskej sekcii klubu.

Autor článku: Heimo Bucerius

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
,