ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HCA TV: Štyri najväčšie chyby pri definovaní produktu

2019-07-02 11:14:23 | kategória Predaj
 Štyri najväčšie chyby pri definovaní produktu

Za posledné týždne som našim klientom viackrát pomáhal definovať produkty ich zamestnancov. Je to veľmi prínosná a zaujímavá práca, pretože počas nej si sám šéf a majiteľ firmy uvedomí, za čo má svojich ľudí platiť. Veľakrát som ale videl, že klienti pri definovaní produktu robili pár chýb a preto sa s vami teraz podelím o to, ako produkt nedefinovať a aké sú najčastejšie a najväčšie chyby pri jeho definovaní.

Z definície produktu vieme, že produkt je úplne hotová vec alebo služba vysokej kvality, ktorá je v rukách zákazníka a za ktorú zákazník zaplatil presne podľa dohodnutých podmienok. Aké sú teda štyri hlavné chyby pri definovaní produktu?

Celý článok si prečítate, ak sa stanete členom online klubu HCA Live. Prihlásiť sa môžete TU.

Článok nájdete v členskej sekcii klubu.

Autor článku: Radoslav Gibala

Foto: Freepik

 
 
 
 
 
 
 
 
 
,