ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HCA TV: Ako zlepšiť obchodné výsledky firmy?

2017-05-30 09:03:18 | kategória Predaj
 Ako zlepšiť obchodné výsledky firmy?

V poslednej dobe od podnikateľov veľmi často počujem, ako enormne sa zvýšila prácnosť získavania peňazí do firmy. Hovoria, že do zarobenia či vyrobenia jedného eura potrebujú oni aj ich firmy investovať omnoho viac času, energie a prostriedkov ako kedysi. Prečo je to tak a čo s tým?

Odpoveď sa skrýva vo vedomostiach. Je veľmi dobré, že väčšina firiem už chápe, aký potrebný je marketing a PR. Ale len máloktorá z nich vie, ako ich prácu skĺbiť – ako celý proces nastaviť tak, aby sa vytváral synergický efekt, kde sa dva plus dva rovná šesť, nielen štyri. A takmer žiadna firma nemá vybudovaný stabilný, funkčný systém na získavanie ďalších a ďalších nových zákazníkov.

Ak sa firme nedarí tak, ako by chcela a nemá výsledky, väčšina šéfov sa snaží zvýšiť výsledky prostredníctvom zvýšenej aktivity. Práve odtiaľ pramení viac spomínanej prácnosti – viac stretnutí, viac telefonátov, viac www stránok, viac času a energie venovanej práci.

Funguje to? 

Celý článok si prečítate, ak sa stanete  členom online klubu HCA Live. Prihlásiť sa môžete TU.

Článok nájdete v členskej sekcii klubu.

Autor článku: Radoslav Gibala

Foto: Freepik

 
 
 
 
 
 
 
 
 
,