ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HCA TV: Marketing je o vašej odvahe

2019-01-19 22:08:50 | kategória Marketing a PR
 Marketing je o vašej odvahe

Mať odvahu je veľká vec. Sama som sa s touto vlastnosťou musela stotožniť, keď som sa púšťala do niečoho tak fantastického ako robím teraz.

V oblasti marketingu je veľké množstvo falošných údajov, nepochopení, prezentovanej „zložitosti“, odborných výrazov a „platných“ poučiek, ktorých je potrebné sa držať. Navonok to pôsobí ako celkom slušný zmätok, tak komu by sa do toho chcelo púšťať?

Na začiatku som mala dobrý účel, prečo robím to, čo robím.

„Naučiť majiteľov firiem používať marketing tak, aby mohli s jeho pomocou výrazne zlepšiť prežívanie svojej firmy v konkurenčnom prostredí a zároveň investovať svoje zarobené peniaze do propagácie s istým výsledkom.“

A tento účel som pretavila do cieľa.

„Vytvárať jedinečné firmy s výnimočnou komunikáciou a spokojnými zákazníkmi, ktorí sa do firmy vracajú a aktívne firmu odporúčajú svojim známym a priateľom.“

A práve tu narážam na slovo „odvaha“.

Byť jedinečný a výnimočný chce poriadnu dávku odvahy a neprichádza to iba tak. Nie je to štandardná marketingová práca, akú robí väčšina firiem. Nie sú to tony málo hovoriacich letákov v poštových schránkach. Nie je to záplava produktových billboardov osadených kdekoľvek. Nie sú to lacné, reklamné plátky s preškrtnutými cenami. A nie sú to ani akciové newslettre v mailových schránkach. Na toto odvahu nepotrebujeme.

Som si úplne istá tým, že jedinečnosť a výnimočnosť sa dá urobiť aj inak. Snažím sa posúvať túto prácu na úplne iný, vyšší level, čo sa týka hodnoty pre vašich zákazníkov. A vidím, že marketing sa posúva od samotného predaja produktov na predaj dobrých pocitov. Tie milujeme všetci.

Toto dokážete urobiť iba srdcom a ja to marketingové srdce mám. A viete prečo? Pretože sa vždy dokážem postaviť do roly zákazníka. Pretože vašich zákazníkov vždy počúvam a nie je pre mňa nič dôležitejšie ako to, čo mi hovoria.

Majte odvahu byť iný, jedinečný, výnimočný. Ak splyniete s davom zaniknete a nebude vás dobre vidieť. A to predsa nechcete.

Príďte sa posadiť na seminár "Efektivny marketing" a naučte sa, ako sa stať profesionálom v oblasti marketingu.

Autor článku: Ivana Sekeráková

Designed by Freepik

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
,