ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HCA TV: Ako sa stať bohatým človekom?

2011-10-03 15:32:40 | kategória Financie
 Ako sa stať bohatým človekom?

Rady, ako sa stať milionárom a na starobu nebyť odkázaný na dôchodok od štátu.

Stretávam aj takýchto ľudí a viem ako reagujú. Väčšinou nemajú svoje peniaze a ohurujú iných na požičaných či lízovaných veľkých autách. To že sa z toho smejú, je iba im na škodu. Ale bude to aj vaša škoda, ak im naletíte. Poznám veľa bohatých ľudí a poznám aj dosť chudobných ľudí. Vždy ich pozorne počúvam, čo oni hovoria o peniazoch. Ich názory ma zaujímajú, lebo vidím, ako vedia narábať s majetkom a vidím aj to, v akej sú dnes situácii. Videl som dosť exekúcií vo firmách či rodinách, videl som ľudí žiť v chudobe nedlho po tom, čo prišli o dom, byt či záhradu starej mamy. Preto viem, že tieto zásady sú životne dôležité pre každého človeka a ich porušenie vedenie k veľkým problémom. Vo financiách platí omnoho viac ako kdekoľvek inde, že zdravý sedliacky rozum je to hlavné, čo je treba používať.

Postup ako sa stať (a zostať) milionárom:

Začína to jednoducho. Základom príjmu je produkcia.

Celý článok si prečítate, ak sa stanete členom online klubu HCA Live. Prihlásiť sa môžete TU.

Článok nájdete v členskej sekcii klubu.

Autor: Ing. Ladislav Pavlík, prezident HCA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
,