ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV

Poradca pre vzdelávanie

Informácie o pracovnom mieste Predajca služieb HCA

Potrebuješ Flash player 8+ a JavaScript povelené na pozeranie tohoto videa.

Rastieme už 18. rok a chceme rásť ďalej, preto hľadáme nových ľudí na post obchodníka.

Ak sa chceš stať špičkou v predaji, stretávať sa s TOP ľuďmi na Slovensku, si nadšencom obchodu, máš rád nové výzvy, chceš ešte niečo dokázať a pritom pomáhať iným, si kolektívnym hráčom a chceš sa tešiť z práce na celý život, poď k nám! Hľadáme práve teba!

Prečo my?

Nesľubujeme ti ľahko zarobené peniaze, žiadne fixné platy, či auto, ale zato u nás dostaneš maximálnu podporu celého kolektívu, kompletné zaškolenie, účasť na školeniach s TOP prednášateľmi v oblasti manažmentu z celého sveta, po prvej produkcii pomoc s dohadovaním stretnutí a veríme, že aj radosť z každodenného života.

Tvrdou prácou na sebe sa môžeš stať kompetentným poradcom pre desiatky majiteľov úspešných slovenských firiem a ak budeš dobrý, tak samozrejme aj nadštandardný príjem.

Ponúkame ti stabilitu, dobré vzťahy, korektnosť a splnené sľuby. Spravodlivé odmeňovanie províznym systémov a veľa zábavy. Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke. Vážime si hodnoty ako je česť, pravda a úspech.

A ak budeš chcieť na sebe pracovať ešte viac, vieš postúpiť na post prednášateľa.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • vyhľadávanie a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi
  • predaj Programu Professional
  • predaj manažérskych kurzov a seminárov
  • poradenstvo v praktickej aplikácii
  • sústavné vlastné vzdelávanie a tréningy

Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Ponúkaný plat: Spôsob financovania je formou provízneho systému, bez hornej hranice.
Termín nástupu: dohodou

Čo požadujeme?

Na túto pracovnú pozíciu požadujeme už dosiahnuté úspechy v aktívnom predaji, živnostenský list, auto, mobil. Skúsenosti v podnikaní a s riadením ľudí sú veľkou výhodou.

Ak hľadáš iba "prácu", tak to nie je určite pre teba. Pretože každý náš obchodník, to berie ako poslanie a svoj životný štýl. :) Ale, ak cítiš, že toto je pre teba to pravé, pošli, prosím, svoju žiadosť a životopis na e-mail redayova@skolamanazmentu.sk a my ťa budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Tešíme sa na teba!

Gabriela Redayová
Mobil: 0915 920 479
e-mail: redayova@skolamanazmentu.sk

Čo hovoria naši predajcovia o práci v HCA Slovakia?

ROMAN BALÁŽ, Prednášateľ • Predajca, Zaškolenie pracovníkov
Vždy som bol tam, kde bolo treba niekomu pomôcť. V HCA som cítil možnosť rastu a rozvoja a videl som, že u nás veci fungujú, že sú tu úžasní ľudia a každý z nich vie, čo má robiť. V minulosti mi chýbalo aj uznanie od okolia a prvú skutočnú úctu som zažil až tu.

RADOSLAV GIBALA, Prednášateľ • Predajca, Efektivita, predaj
Keď som prišiel do HCA, vedel som, že som našiel spôsob, ako sa mať dobre a byť skutočne šťastný. Som úprimne ohromený z toho, keď mi klienti hovoria, že u nás za päť minút našli riešenia problémov, ktoré im ničia život desiatky rokov. V tejto práci doslova zachraňujeme životy a ja si neviem predstaviť robiť nič iné.

DANICA LEGÁTOVÁ, Prednášateľ • Predajca, Výber ľudí
Veľmi ma baví posúvať našich klientov dopredu. Som veľmi hrdá na to, keď mi zákazníci hovoria, že som im pomohla nielen v profesionálnej, ale aj osobnej rovine. Ľudia pracujúci aj študujúci v HCA nás berú ako rovnocenného partnera a naozaj si vážia našu prácu.

VIERKA LIŠKOVÁ, Prednášateľ • Predajca, Efektivita
Na tejto planéte je málo firiem, ktoré šíria etické hodnoty, funkčné nástroje a pomáhajú ľuďom dostať sa vyššie. Náš produkt vracia ľudí k etike, zlepšuje každú oblasť života, pomáha všetkým. A to ma poháňa vpred.

MARCEL PAVLÍK, Prednášateľ • Tlmočník • Predajca, Motivácia, knihy, časopis
Na práci v HCA sa mi páči to, že dobrým ľuďom poskytuje možnosť veľmi slušne žiť prostredníctvom čestnej práce, ktorá pomáha druhým. Nikdy predtým som sa nikde nenaučil tak veľa, ako tu. Ľudí v HCA vnímam ako svoju rodinu, viem, že vždy budeme stáť jeden pri druhom a že sa na nich vždy môžem spoľahnúť.

JOZEF PROCHÁSZKA, Prednášateľ • Predajca, Techniky predaja
Na našich seminároch vidím ľudí, ktorí sa menia k lepšiemu. Vidím klientov, ktorí odchádzajú plní nádeje a istoty, že odteraz sa im bude dariť lepšie. Vidím ľudí, ktorí sa stávajú úspešnejšími. To je to, čo ma napĺňa.