ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV

Poradca pre vzdelávanie

Informácie o pracovnom mieste Obchodník

Rastieme už 16.rok a chceme rásť ďalej, preto hľadáme nových ľudí na post obchodníka.

Ak sa chceš stať špičkou v predaji, stretávať sa s TOP ľuďmi na Slovensku, si nadšencom obchodu, máš rád nové výzvy, chceš ešte niečo dokázať a pritom pomáhať iným, si kolektívnym hráčom a chceš sa tešiť z práce na celý život, poď k nám! Hľadáme práve teba!

Náplň práce:

• vyhľadávanie a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi

• predaj manažérskych kurzov a seminárov

• poradenstvo v praktickej aplikácii

• sústavné vlastné vzdelávanie a tréningy

Prečo my?

Nesľubujeme ti ľahko zarobené peniaze, žiadne fixné platy, či auto, ale zato u nás dostaneš maximálnu podporu celého kolektívu, kompletné zaškolenie, účasť na školeniach s TOP prednášateľmi v oblasti manažmentu z celého sveta, po prvej produkcii pomoc s dohadovaním stretnutí a veríme, že aj radosť z každodenného života.

Tvrdou prácou na sebe sa môžeš stať kompetentným poradcom pre desiatky majiteľov úspešných slovenských firiem a ak budeš dobrý, tak samozrejme aj nadštandardný príjem.

Ponúkame ti stabilitu, dobré vzťahy, korektnosť a splnené sľuby. Spravodlivé odmeňovanie províznym systémov a veľa zábavy. Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke. Vážime si hodnoty ako je česť, pravda a úspech.

A ak budeš chcieť na sebe pracovať ešte viac, vieš postúpiť na post prednášateľa.

Čo požadujeme:

Na túto pracovnú pozíciu požadujeme už dosiahnuté úspechy v aktívnom predaji, živnostenský list, auto, mobil. Skúsenosti v podnikaní a s riadením ľudí sú veľkou výhodou.

Ak hľadáš iba "prácu", tak to nie je určite pre teba. Pretože každý náš obchodník, to berie ako poslanie a svoj životný štýl. :) Ale, ak cítiš, že toto je pre teba to pravé, pošli, prosím, svoju žiadosť a životopis na e-mail dudrova@skolamanazmentu.sk a my ťa budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Tešíme sa na teba!

Mária Dudrová

Mobil: 0917 599 406

e-mail: dudrova@skolamanazmentu.sk

Miesto práce:

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Ponúkaný plat:

Spôsob financovania je formou provízneho systému, bez hornej hranice.

Termín nástupu:

dohodou