ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HCA TV: Ocenenie pre najlepšie HCA v Európe

2019-09-13 10:23:34 | kategória Vedenie firmy
 Ocenenie pre najlepšie HCA v Európe

Na konferencii boli prítomní majitelia firiem a špičkoví konzultanti z Nemecka, Francúzska, Dánska, Rakúska, Švajčiarska, Švédska, Ruska, Mexika, Maďarska, Holandska, ktorí sa živo zaujímali o našu prácu a s veľkou úctou sa vyjadrovali k našim dosiahnutým výsledkom.

Hlavnou prednáškou celej konferencie bola prednáška prezidenta HCA Slovakia Ladislava Pavlíka na tému „Najefektívnejšie metódy nastavenia stratégie firmy“.

Pretože HCA Slovakia je už dlhodobo známe ako záruka kvality a praktických výsledkov požiadali nás o spoluprácu firmy a konzultanti z celej Európy.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Avant Group, 6.10.2019 21:31
Sme finančná podporná skupina, ktorá spravuje medzinárodné financie pre všetkých\r\nmnožstvo bankových nástrojov. Používame vlastné\r\noznačená riziková technológia, ktorá vám poskytne správny obchodný úver\r\nmôžete začať alebo rozvíjať podnikanie. Naše služby sú rýchle a spoľahlivé. pôžičky sú\r\nschválené do 24 hodín od úspešnej žiadosti. Ponúkame pôžičky od a\r\nminimálny rozsah 2 000 až maximálne 50 miliónov USD. AVANT ÚVER\r\nSLUŽBY Poskytne vám pôžičku s prijateľnou úrokovou sadzbou 3% a pôžičku\r\ntrvanie 1 až 25 rokov na splatenie zabezpečenej pôžičky. Cieľom skupiny Avant je poskytovať vám vynikajúce profesionálne finančné služby.\r\n\r\nSprostredkovatelia / konzultanti / makléri sú vítaní, aby priviedli svojich klientov a klientov\r\nsú 100% chránené. Keď budete finančne stabilní, bude pre nás veľká radosť. Ak potrebujete pôžičku, kontaktujte nás.\r\n\r\nPošlite nám e-mail na adresu: av_ant@outlook.com\r\nPošlite nám e-mail prostredníctvom; avants.loan@gmail.com\r\nWhatsapp +1(415)614-7582\r\n\r\nS pozdravom\r\n\r\nSkupina Avant